Çankayalılar Sağlıklı Yaş Alıyor

Çankayalılar Sağlıklı Yaş Alıyor

Çankaya Belediyesinin ileri yaştaki vatandaşların sosyalleşmeleri ve kültürel etkinliklere katılabilmeleri amacıyla hizmet verdiği Baharevleri, Senyorapp iş birliği ile sağlıklı yaş alma seminerleri düzenliyor.

Çankaya Belediyesinin yaş almış vatandaşlara hizmet verdiği Baharevleri, sağlıklı yaş alma seminerleri düzenliyor. Alzheimer, diyabet, obezite, kadın hakları, engelli hakları, çocuk hakları, toplumsal cinsiyet, aile ilişkileri, iletişim, sağlıklı beslenme gibi birçok konuda etkinliklerin düzenlendiği Baharevleri, geçtiğimiz günlerde başladığı interaktif eğitimlerine devam ediyor.

Cebeci, Sokullu, Ayrancı ve Çayyolu Baharevlerinde Senyorapp işbirliği ile "Yazmanın Gücü" ve "Sosyal Medya Kullanımı" konularında interaktif eğitimler düzenleyen Çankaya Belediyesi, 31 Mart itibarıyla Cebeci, Sokullu, Ayrancı, Mutlukent ve Çayyolu Baharevlerinde eğitimleri sürdürecek. Eğitimler, vatandaşların katılımına açık ve ücretsiz olarak düzenlenecek.

Bilgi yarışması ve günlük yazı yazma alışkanlığı ile duyguları yazarak anlatmanın alzheimer ve demanstan korunmaya önemli bir katkı sağlayacağının vurgulanacağı eğitimlerin yeni takvimi şöyle:

31 Mart Cuma saat 13.00 Mutlukent Baharevi - Yazmanın Gücü
7 Nisan Cuma saat 14.00 Çayyolu Baharevi - Yazmanın Gücü
11 Nisan Salı saat 15.00 Cebeci Baharevi – Bilgi Yarışması
19 Nisan Çarşamba saat 14.00 Ayrancı Baharevi – Bilgi Yarışması
28 Nisan Cuma saat 14.00 Sokullu Baharevi – Bilgi Yarışması

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.