CHP Bayrampaşa yeni başkanını seçti

CHP Bayrampaşa yeni başkanını seçti

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) İstanbul Bayrampaşa İlçe Kongresi yapıldı.Örgütüm desteğini alan. Ali İbrahim Öztürk ilçe başkanı seçildi.

 Haber Fotoğraf Kasım Aydın

CHP Bayrampaşa ilçe örgütü toplu istifayla kayyuma devredildikten sonra olağanüstü kongre kararı alarak sandığa gitti. Bayrampaşa Gönül düğün salonunda yapılan ilçe kongresinde Blok liste ile yapılan seçim sonucunda, Yarışı Eski İlçe Başkanı Belediye Başkan Aday adayı Hasan Mutlu’nun destek verdiği Ali İbrahim Öztürk delegelerin 106 oyunu alarak CHP Bayrampaşa’nın yeni başkanı seçildi.

Kongereye Eski İlçe Başkanları Hasan Mutlu, Dr.Cengiz Alp,  Niyazi Şentürk, Zahit Gürdal, Mustafa Ataş, Yılmaz Darılmaz, Filiz Oral Çavuş, Meclis Üyeleri Abdul fettah Dindar, Halil Yerli, İsmail Sarıkeçe, İbrahim Kahraman, Murat Aytekin delegeler ve çok partili katıldı.


Seçimi kazanan Ali İbrahim Öztürk seçilmesinin ardından gazetemize yaptığı açıklamada kendisine oy veren delegelere teşekkür ederek, çalışmalarıyla partiyi en iyi yere getireceklerini söyledi. Öztürk; “Güzel bir kongre oldu. Birbirinden değerli üç adayla birlikte kongrede yarıştık. Çok seviyeli bir kongre oldu. Ben adaylar ve delegelerimize teşekkür ediyorum. Bu seçimi Ali İbrahim Öztürk kazanmadı, bu seçimi CHP kazandı. Bu yolu arkadaşlarımızla birlikte yürüyeceğiz.” Dedi.

ADAYLARIN ALDIKLARI OYLAR
Delege sayısı : 354
Kullanılan oy : 276
Ali İbrahim Öztürk; 106
Meliya Deniz : 63
Ahmet Çapık : 57
Cengiz Pehlivan : 48
Geçersiz : 2


ALİ İBRAHİM ÖZTÜRK’ÜN YÖNETİM LİSTESİ
ASİL ÜYELER
NERİMAN BAKAN
ESİN BIYIKLI
AYLA ÇETİN
FATMA MİNE GÜLCÜ
SELAHATTİN GÖÇTÜRK
EMEL GÜRBÜZ
CAHİT İNAL
LÜTFİ KADIOĞLU
ÖZER KURTOĞLU
ERGİN KÜÇÜKBATTAL
HASAN METİN
İSMAİL ÖZER
SERDAL ÖZSAN
UĞUR ŞEN
MUSTAFA TÜRDÜ
METİN YÜKSEL
YEDEK ÜYELER
AHMET KOZ
AKİF AYNUR
HAŞİM KOZAN
HÜSEYİN AKGÜN
REMZİ ATASERT
MEHMET DÖNMEZ
ADEM ŞAHİN
FATMA SOLMAZ
NECİP TİFTİK
NEBAHAT BOZKURT
VECTAP VERDİ
NURAY BULGAN
BENAN ÖZGÜL
SEVAL BULUT
MEHMET ÖZKAYA
HANIM TAŞ


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.