CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU: İSPAT İSTEDİN, İSPAT ETTİM...

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU: İSPAT İSTEDİN, İSPAT ETTİM...

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU: İSPAT İSTEDİN, İSPAT ETTİM...CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,"İnkar ettin, ispat is..

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU: İSPAT İSTEDİN, İSPAT ETTİM...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,"İnkar ettin, ispat istedin, ispat ettim. Eğer haysiyetli bir adamsan, sözünü tutar, gereğini yaparsın...Ben üstüme düşeni yaptım. Acaba sen üstüne düşeni yapıp, bu milletin yakasından düşecek misin?" dedi.


Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan paylaştığı mesaj şöyle:

"Akrabaların vergi vermemek için yurt dışında şirket kuracak, milyon dolarları o şirketlere gönderecek, sen de çıkıp millete “dolarlarınızı bozdurun” diyeceksin! Yine inkar ettin, ispat istedin, ispat ettim. Eğer haysiyetli bir adamsan, sözünü tutar, gereğini yaparsın...Ben üstüme düşeni yaptım. Akrabalarının ve senin nasıl kirli bir düzen içinde olduğunuzu, belgeleriyle milletimin gözünün önüne serdim. Ben hiçbir zaman haksızlık karşısında susan olmadım, olmayacağım. Acaba sen üstüne düşeni yapıp, bu milletin yakasından düşecek misin? Ortaya çıkardığımız belgeler yüzünden beni ve CHP’yi karalayacaksın. Şunu bil ki, benim hiçbir şeyden korkum yok çünkü alnım ak! Senin hiddetini ve korkunu ise çok iyi anlıyorum. Sen, yıllarca Türkiye’nin altını oymuş bir yönetimin baş aktörüsün!"
Kaynak: chp.org.tr

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.