CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU, KAYSERİ PINARBAŞI CHP İLÇE BAŞKANLIĞI BİNASININ AÇILIŞ TÖRENİNDE KONUŞTU

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU, KAYSERİ PINARBAŞI CHP İLÇE BAŞKANLIĞI BİNASININ AÇILIŞ TÖRENİNDE KONUŞTU

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU, KAYSERİ PINARBAŞI CHP İLÇE BAŞKANLIĞI BİNASININ AÇILIŞ TÖRENİNDE KONUŞTU CHP..

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU, KAYSERİ PINARBAŞI CHP İLÇE BAŞKANLIĞI BİNASININ AÇILIŞ TÖRENİNDE KONUŞTU

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kayseri Pınarbaşı CHP İlçe Başkanlığı Binasının açılışını gerçekleştirdi.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun açılışta yaptığı konuşma şöyle:

Hayırlı olsun diyoruz emek harcayanlara. Bize bir öğle yemeği ısmarladılar, onlara da bütün kadın kardeşlerimize de yürekten teşekkür ediyoruz, haklarını helal etsinler bize.

Önümüzde bir referandum var, 16 Nisan’da sandığa gideceğiz hep beraber oyumuzu kullanacağız çocuklarımız için ülkemiz için geleceğimiz için torunlarımız için hayırlı olmasını dileyelim. Birlikte bu ülkede çok güzel şeyler yapacağız. Kavgasız bir Türkiye istiyoruz. Birlikte yaşamak istiyoruz. Doğusu, batısı, güneyi, kuzeyi hep beraber olmak istiyoruz. Kendi ülkemizde, bayrağımızın altında onurlu bir şekilde yaşamak istiyoruz. Herkesin işi olsun istiyoruz. Herkesin aşı olsun istiyoruz. Her evde tencere kaynasın istiyoruz.

Dolayısıyla dünya kadar derdimiz var, başımıza bir de referandum açtılar. Ne diyorsunuz? “Evet” mi diyorsunuz, “Hayır” mı diyorsunuz? E siz hayır diyorsanız, mutlaka hayırlı bir işe imza atıyorsunuzdur. Hepinize yürekten teşekkür ediyorum.

Sevgili anneler size bir sözüm var. Siz evlatlarınızı seversiniz, her şeyden daha fazla değer verirsiniz evlatlarınıza. Hiçbir anne freni olmayan bir otobüse evladını bindirmez. Hiçbir anne, hiçbir baba nereye gittiği belli olmayan bir trene evlatlarını bindirmez. Şimdi diyorlar ki 80 milyonu freni olmayan bir otobüse bindirelim, bakalım nereye gidiyor. Buna “Evet” diyecek misiniz? Ben de hayır diyorum. Mutlaka bu işte bir hayır vardır diyoruz.
Hepinize en içten selamlarımı, saygılarımı sunuyorum. Sağ olun, var olun diyorum.
Kaynak: chp.org.tr


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.