CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU: OĞLUMLA GURUR DUYUYORUM

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU: OĞLUMLA GURUR DUYUYORUM

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU: OĞLUMLA GURUR DUYUYORUMSivas’ta, acemi eğitimini tamamlayan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılı&cce..

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU: OĞLUMLA GURUR DUYUYORUM

Sivas’ta, acemi eğitimini tamamlayan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun oğlu Kerem Kılıçdaroğlu’nun da aralarında bulunduğu askerler için yemin töreni düzenlendi.

Törene, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu, kızları Zeynep Kılıçdaroğlu ve Aslı Nadir ile torunu Duru Nadir, Kerem Kılıçdaroğlu’nun nişanlısı Mine Alşan da katıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tören sonunda basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Son derece mutluyum. Asker ocağında oğlumu görmek beni son derece mutlu etti. Huzurluyum, aynı zamanda, oğlumla gurur duyuyorum. Geldi askerliğini yaptı, inşallah askerliğini bitirir ve tekrar evine huzur içinde döner." ifadesini kullandı.

Selvi Kılıçdaroğlu ise "Dileklerim aynı, inşallah sağ salim benim çocuğum gibi diğer çocuklarımızın hepsi, tüm askerlerimiz evine döner" dedi.


Kaynak: chp.org.tr

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.