CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu Konya’da

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu Konya’da

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte Konya’nın Ereğli ilçesindeki Millet Buluşması programına katıldı.

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Konya programı kapsamında, Millet Buluşması sonrası Ereğli'de esnaf ziyaretinde bulundu. Vatandaşların yoğun ilgisi nedeniyle esnaf ziyaretini iptal eden CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu, burada yaptığı konuşmada özetle şunları söyledi:

“Öncelikle bütün esnaf arkadaşlarıma selamlarımı, saygılarımı sunuyorum. Esnaf arkadaşlarımı bu kalabalıkta ziyaret etme şansım yok. Çünkü kalabalığız, onlara zarar vermek istemiyorum. Bütün genç arkadaşlarımdan söz aldım. Sandığa gideceğiz, oyumuzu kullanacağız. Otoriter yönetimi, demokratik yollarla yolcu edeceğiz. Hep birlikte yapacağız bunu. Biz, birleşe birleşe kazanacağız, birleşe birleşe kucaklaşacağız. Kini ve öfkeyi tamamen atacağız. Bu ülkeye huzuru, barışı, sevgiyi, kardeşliği getireceğiz. Başı açık, başı kapalı, esnaf, çiftçi, sanayici; hangi alanda olursa olsun bütün yurttaşlarımızı kucaklayacağız. Alın teri kadar değerli bir şey yok. Alın terini baş ucuna getireceğiz, baş ucuna koyacağız.”

CHP lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu, sonrasında ise; Karapınar’da yol üzerinde çiftçilerle bir araya geldi, çiftçilerin sorunları ve taleplerini dinleyerek çözüm önerilerini anlattı.

ltmf3r42ajbimqpf7xndgd0p.jpg

8cwns3putavu27f90alxopo6.jpg

eq6bn4Itq3fxfghn2jp90bt7.jpg

dql6aymg1jrwbvh8swezupf2.jpg

sfpqhd4cxogeIntoiwvrbcyz.jpg

lrucbohff61lupn4gyi8rgak.jpg

axq6jkcvqls4yxn78g0tcmbf.jpg

uhm4mq9ewIrpaotdkxjziven.jpg

6wzrsytphIu9gyu7ekf5m4xb.jpg

6jpwktrIfepunck34aqatsx8.jpg

vy5euiqxkprbnd7ao1qvd28h.jpg

mq9j63hblojuduzvvmaIoxbw.jpg

oy4sw60nphzhrzxubb25qvu9.jpg

hquf9papd8rmkbz4ets5rl6w.jpg

3gvrweczw15sgiImd9p2xkz7.jpg

ko7Ixz0p36hlidjyzxkjnwrg.jpg

6usysIahted1wnbm5x9pougr.jpg

tafruujorkg1sa5bpibwfxyI.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.