CHP İlçe Örgütü Kahvaltı' da Buluştu

CHP İlçe Örgütü Kahvaltı' da Buluştu

Cumhuriyet Halk Partis iGaziosmanpaşa ilçe örgütü , Gaziosmanpaşa Grand Gopark Salonda kahvaltala bir proğram da buluştular.

Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Halk Partisi İlçe örgütü düzenlediği kahvaltı programı ile üyelerini, mahalle teşkilatları ile bir araya geldi.

Açılış konuşmasından önce başta Afrinde yapılan operasyonlarda şehit düşen Mehmetçiklerimiz ve vatan uğruna geçmişten günümüze kadar şahadet şerbetini içen Mehmetçiklerimiz ile güvenlik görevlilerimiz için saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşımız okunması ile beraber program başladı.

İlçe Başkanı Binali Dağdeviren yaptığı açılış konuşmasında,” bilindiği gibi kısa bir süre önce kongremizi yapıp yeni yönetim kurulumuzu oluşturduk ilk işimiz derhal mahalle teşkilatlarımızı gözden geçirip yeniden yapılandırmak oldu. Yapacağımız çalışmalarda bizlerden çok onların omuzlarındaki yük daha fazla olmaktadır” dedi.

Programa İstanbul CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Genel Sekreter Akif Hamzaçebi, İzmir Milletvekili Özcan Purçu ve İstanbul Milletvekili Gülay Yedekçi de katıldılar,

Haber- Foto: Yalçın Arıcı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.