CHP Lideri Özgür Özel: “Esas Hedefimiz Atatürk’ün Partisini İktidar Yapmak ve CHP’li Bir Cumhurbaşkanı Seçtirmek”

CHP Lideri Özgür Özel: “Esas Hedefimiz Atatürk’ün Partisini İktidar Yapmak ve CHP’li Bir Cumhurbaşkanı Seçtirmek”

CHP GENEL BAŞKANI ÖZGÜR ÖZEL:

“CHP’NİN HEDEFİ, HAYALİ, UMUDU VE VİZYONU BUDUR”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, Edirne Belediyesi’ni ziyaretinde yaptığı konuşmada, “Ümit ediyoruz, ilk seçimden sonra, CHP iktidar olduktan sonra biz yine sıfır atacağız. Ama birileri gibi hem maaşlardan, hem fiyatlar ve etiketlerden altı sıfır atmayacağız. Bir tane sıfır atacağız. Maaşlardan sıfır atmadan etiketlerden, maaşlardan sıfır atmadan giderlerden sıfır atacağız. 5 kat fazla milli gelir, 10 yılın sonunda 10 kat fazla satın alma gücü. Bugün aynı maaşı alıp mazotun 4 lira, ekmeğin 1 lira olması demek. CHP’nin hedefi, hayali, umudu ve vizyonu budur. Buna inananlar gelecek seçimlerde CHP’nin içinde olacağı, Türkiye İttifakı’nın, CHP’nin Cumhurbaşkanı adayına oy verecekler. 10 yılın sonunda 10 kat daha zengin olduklarını görecekler” ifadesini kullandı.

Edirne Belediyesi’ni ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, “Biz bugün Edirne Belediyesi’ne büyük bir keyifle geldik. Belediye’nin kapısında 40’lı yaşlarında kadın bir Belediye Başkanı ve çok genç ekip arkadaşları karşıladılar. Edirne, geçmiş dönem sevgili Recep Gürkan’ın görev yaptığı bu binayı bir bayrak devir teslimiyle, sulh içinde ve yeni enerjiler, umutlarla Filiz Hanım’a devretti. Hem kendisine hem tüm siyasi partilerden seçilmiş belediye meclis üyelerine başarılar diliyoruz” dedi. Özel şöyle devam etti:


Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.