CHP Silivri’den Panel

CHP Silivri’den Panel

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanlığı gerçekleştirdiği panellere 31 Ekim Cuma günü saat 19:00’da Silivri Belediyesi Nikah ve Sergi Salon’unda gerçekleştirilecek olan “Milletvekili ve Parlamento Çalışmaları” , “Avrupa ve Balkanlarda Sol” , “Mill

 “Milletvekili ve Parlamento Çalışmaları” , “Avrupa ve Balkanlarda Sol” , “Milletvekili  Halk ve Seçmen İlişkileri” ve “Milletvekili Yetki, Sorumluluk ve Güvenceleri” başlıkları altında gerçekleştirilecek panel CHP MYK Üyesi, Kültür Sanat Platformu Başkan Yardımcısı  Ercan KARAKAŞ’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek. Panele konuşmacı olarak Kıbrıs  Milletvekili ve CTP Genel Sekreteri Armağan CANDAN, Siriza Rodap İskeçe Milletvekili  Hüseyin ZEYBEK, Bulgaristan Hak ve Özgürlükler Hareketi Milletvekili ve Genel Başkan  Yardımcısı Ruşen RIZA ve Siriza Rodap Gümülcine Milletvekili Ayhan KARAYUSUF katılıyor.  
31 Ekim Cuma günü saat 19:00’da Silivri Belediyesi Nikah ve Sergi Salon’unda  gerçekleştirilecek olan panele Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanı Mümin TUĞLU tüm  Silivri halkını beklediğini belirtti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.