CHP Şişli Örgütü Genç Adayı bağrına bastı

CHP Şişli Örgütü Genç Adayı bağrına bastı

Bülent Çavuş/ Cumhuriyet Halk Partisi'nden İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı olan Mehmet Arslan'a Şişli ilçe örgütünden tam destek geldi.

 CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Mehmet Arslan Okmeydanı'nda  Düğün Salonu'nda düzenlenen bir kokteyle CHP Şişli İlçe Örgütü ile buluştu. Çok sayıda partilinin katıldığı kokteyle Şişli Kadın Kolları ve Gençlik Kolları katılarak Arslan'a destek verdiler. Kokteyle katılanlara yönelik söz alan Mehmet Arslan,Partisi'nin aldığı milletvekili adaylarını ön seçimle belirleme kararının aynı zamanda kendilerini iktidara götürecek önemde bir karar olduğunu ve bu kararla birlikte örgüt içinde büyük bir heyecan ve hareketliliğin de ortaya çıktığını belirten Arslan, 'Bu demokrasi şölenimizi iktidarla taçlandırmak için 29 Mart'ta hepimizin sandık başına gidip oylarımızı bizleri temsil edecek adaylardan yana kullanmanızı istiyorum. Ülkemizin üzerindeki kara bulutları söküp almanın birer meşalesi olmak istiyorsak çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürmeliyiz. Bugün ön seçime yönelik gerçekleştirdiğimiz toplantılardan altıncısıyla sizlerle buluştuk.


Şişli  örgütümüzden isteğim örgütünü hiçbir koşulda terk etmeyecek adaylardan yana oy kullanmasıdır. Aksi halde bizleri kişisel çıkarları doğrultusunda canları istediği zaman terk edecek kişiler temsil edecektir. Ben sizlere inanıyorum. Sizlerin de benim sizleri en iyi şekilde temsil edeceğime inanmanızı ve sizlerin desteklerini isteğim olduğunuzu bilmenizi isterim. Bu duygu ve düşüncelerle hepinize bu gece bizleri yanlız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum' diye konuştu.Arslan, daha sonra kendise destek amaçla gelen partililerle bir süre halay çektikten.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.