CHP'de aday gösterilmeyen Faik Tunay'dan  mesaj var

CHP'de aday gösterilmeyen Faik Tunay'dan mesaj var

CHP İstanbul Milletvekili Faik Tunay, milletvekili aday listesinde değil. Faik Tunay, aday olmadığını sosyal medyadan duyurdu.

 Twitter'daki takipçilerine kamuoyuna açıklanacak aday listelerinde olmadığını duyaran Tunay, önümüzdeki günlerde düzenleyeceği bir basın toplantısıyla bazı gerçekleri kamuoyu ile paylaşacağını açıkladı. İşte Tunay'ın o ilginç tweetleri: 

"Kamuoyuna ve bugün telefon ve mesajlarla sabahtan itibaren soran sevgili dostlara duyurum:

CHP varsa herkes için var, merkeze açılım şart TV'lerde partiyi etkili ve anlaşılabilir şekilde anlatacak vekillere ihtiyaç var, genç dinamik insanlar ancak İKTİDAR özlemini bitirir. En önemlisi de OBJEKTİF, herşeye karşı çıkmadan doğruya doğru diyebilecek vekillerle başarı gelir deyip, olmamı destekleyenler listede yokum.

Hayatta hep şuna inandım Sakın kader deme, kaderin üstünde bir kader vardır. Ne yapsalar boş, göklerden gelen bir karar vardır. Allah'a teslimiz.

Kader ve ALIN yazısı. Yalnız şunuda belirtmek isterim ki: Çok kısa bir süre sonra kamuoyunun karşısına çıkıp, bazı şeyleri netleştireceğim."

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.