CHP’li Canpolat Sancaktepe’de

CHP’li Canpolat Sancaktepe’de

CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, yılbaşında Sancaktepe’de taksi duraklarını, itfaiye istasyonlarını ve huzurevlerini ziyaret etti.

2018’e işbaşında giren itfaiyecilerin ve taksicilerin yeni yıllarını kutlayan Canpolat, huzurevlerinde kalan yaşlıları da unutmadı. Huzurevi sakinleri yılbaşı gecesinde kendilerini ziyarete geldiği için Canpolat’a teşekkür etti.

CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin ve bir grup CHP’liyle birlikte yılbaşı gecesinde Sancaktepe’de ziyaretlerde bulundu. CHP heyeti ilk önce Sancaktepe’de bulunan Doğa Yaşlı Bakım Merkezi’ni ziyaret ederek yaşlılara hediyeler dağıttı ve yeni yıllarını kutladı. CHP’li Canpolat ziyarette yaşlıların tek tek ellerini öperek yeni yıllarını kutladı ve dertlerini dinledi. Daha sonra aynı bölgedeki bir kahvehaneyi de ziyaret eden Canpolat, kahvehanede bulunan vatandaşların ısrarını geri çeviremeyerek onlarla birlikte kağıt oynadı. Kahvehanedeki vatandaşlar karşılarında CHP’nin İstanbul İl Başkanı’nı görmekten dolayı çok mutlu olduklarını belirterek samimi sohbeti için Canpolat’a teşekkür etti.

CHP heyetinin Sancaktepe’deki bir sonraki durağı ise Yenidoğan İtfaiye İstasyonu oldu. Yeni yıla işbaşında girmeye hazırlanan itfaiyecileri ziyaret eden CHP’liler, itfaiye istasyonunda çalışanların yeni yıllarını kutladı. Sancaktepe’de son olarak da taksi duraklarını ziyaret eden CHP heyeti, taksici esnafının da yeni yılını kutlayarak onlara bol kazançlar diledi.

Yılbaşı gecesinde Sancaktepe’de gerçekleştirdikleri ziyaretleri değerlendiren İstanbul İl Başkanı Canpolat yeni yıla ilişkin de önemli mesajlar verdi. Canpolat, “Bugün İstanbul’un arka yakasında, emekçi yurttaşlarımızın yoğunlukta olduğu Sancaktepe’de yeni yıla girmekten dolayı çok mutlu oldum. Hak Hukuk ve Adaletin olmadığı bir yılı geride bıraktık. Cumhuriyetin kurucusu ve demokrasinin savunucusu Cumhuriyet Halk Partisi olarak elbette buna sesiz kalmazdık. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı ve tüm dünya ülkelerinde yankı uyandıran Ankara’dan İstanbul’a Adalet Yürüyüşü ve milyonların katıldığı Adalet Mitingini gerçekleştirdik. Bununla eş zamanlı olarak Maçka parkında örgütümüzle Hak Hukuk ve Adalet nöbeti tuttuk. İktidarın tüm gücüne, saldırılarına ve baskılarına rağmen mücadeleden asla geri adım atmadık. Bundan sonra da atmayacağız!Her şeye rağmen inanıyorum ki, 2018 yılı tüm baskıların son bulacağı, milletvekillerinin ve belediye başkanlarının özgür kalacağı, gazetecilerin, akademisyenlerin, sanatçıların, aydınların, ezilenlerin, ötekileştirilenlerin bir bütün halinde rahat bir nefes alacağı bir yıl olacaktır.Güzel günler yakındır…Türkiye Cumhuriyetinin, Mustafa Kemal Atatürk’ ün çizdiği Laik Demokratik ve Sosyal Hukuk Devleti olma yönünde tekrar yapılanacağına karşı inancım tamdır. Herkese sağlıklı mutlu bir yıl diliyorum” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.