Dr. Cengiz Alp. Sarıyer’de başkam adayı

Dr. Cengiz Alp. Sarıyer’de başkam adayı

Sarıyer Belediye Başkanlığı için CHP’den aday adayı olması beklenen Dr. Cengiz Alp’in bu konudaki düşüncesi netleşti, Dr. Alp, başvurusunu yaptı.

Sarıyer’in çözüm bekleyen çok değişik sorunları olduğunu, insanların sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda beklentileri bulunduğunu ifade eden Dr. Cengiz Alp, “Belediye başkanlığı aday adaylığı için uzun süreden beri beni tanıyan yakın çevrem ile siyaset dünyasından çok sayıda kişinin manevi baskısını üzerimde hissettim. Tarafıma gösterilen ilgi ve yaşadığım şehrin insanlarına karşı olan sorumluluk duygum, aday adaylığı düşüncemin netleşmesinde önemli etken oldu” dedi.

30 yılı aşkın bir süredir Sarıyer’in siyaset dünyasında olup, yön veren davranış ve fikirleriyle öne çıkan Dr. Cengiz Alp’in de belediye başkanlığı aday adaylığı için başvuru dosyasını İlçe Başkanı Mehmet Deniz’e teslim etti. 

Cengiz Alp kimdir, doktor cengiz alp, Cengiz Alp'in özgeçmişi, Cengiz Alp'in biyografisi, Cengiz Alp'in hayatı, Cengiz Alp'in hastanesi, Cengiz Alp kimdir?, Op.Dr. Cengiz Alp'in özgeçmişi, Dr.Cengiz Alp, Sarıyer Tıp Merkezi, Sarıyer Cengiz Alp, ​​​​​​​

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.