Edremit Belediyesi’nden Öğrencilere Ücretsiz Tercih Danışmanlığı

Edremit Belediyesi’nden Öğrencilere Ücretsiz Tercih Danışmanlığı

Edremit Belediyesi üniversite adaylarını tercih dönemlerinde de yalnız bırakmıyor. Edremit Belediyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliğinde sunulan ücretsiz tercih danışmanlık hizmeti ile öğrencilerin ilgi alanlarını ve yeteneklerini keşfetme, kendileri için doğru mesleği ve üniversiteyi belirleme konularında yaşanan kafa karışıklığını gideriliyor. Danışmanlık hizmeti aileleri de öğrencileri de memnun ediyor.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, “Her zaman olduğu gibi YKS tercihlerini yaparken de gençlerimizin yanındayız. Belediyemiz ve İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliğinde üniversite adayı gençlerimiz için bu yıl da ücretsiz Tercih Danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Aklınıza takılan tüm soruları İstanbul Aydın Üniversitesi uzman kadrosu sizin için yanıtlayacak, gelecekle ilgili hayallerinizi birlikte şekillendireceğiz” dedi.

İstanbul Aydın Üniversitesi Psikolojik Danışmanı Merve Yener, tercihlerin öğrencilerin ileride yapacakları meslekleri belirlemeleri anlamında çok önemli olduğunu kaydetti, “İstanbul Aydın Üniversitesi ve Edremit Belediyesi ile iş birliği altında ücretsiz YKS tercih danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Edremitli, Körfezli ve diğer tüm öğrencilerimize bu hizmeti ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Çocukların, gençlerin önümüzde ki mesleklerini yapmalarında çok önemli bir rol oynuyor. 30-40 yıl bu meslekleri yapacakları içinde tercih danışmanlığının uzman kadrosu ile yapılması çok önemli. O yüzden doğru bir tercih yapmaları için herkesi buraya bekliyoruz” dedi.  

Öğrenciler 05 Ağustos tarihine kadar Atatürk Gençlik Merkezi’nde tercih danışmanlığından ücretsiz olarak yararlanabilecek.

 

ezuhv6fjtmlcwhkrxIs4ga1s.jpg

jyocm4up2kxeozdknltzjxlq.jpg

Im7aedhxbysfnfukyjtvzrvp.jpg

hugmraobt3jjmcqeqd7puxtc.jpg

mrt8qzhag6ydepukd4rwcbjI.jpg

jed8dhlg3j5li6cug4fwaq2b.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.