Eğlencesi Bol Bir Yaz Sizi Bekliyor

Eğlencesi Bol Bir Yaz Sizi Bekliyor

Eğlencesi Bol Bir Yaz Sizi Bekliyor

Zeytinburnu Belediyesi’nin, özellikle gençler ve çocuklara yönelik olarak düzenlediği eğitici, öğretici ve eğlenceli faaliyetleri bu yaza damgasını vuracak. Tüm yaz boyunca devam edecek olan Yaz Spor Okulu, Çanakkale Doğa ve Tarih Kampı Gezileri, İzci Evi, Zeytinburnu Buz Pisti, Bilim Zeytinburnu Yaz Atölyeleri ve Bilgi Evi Yaz Etkinlikleri Zeytinburnulu gençlere dopdolu bir yaz geçirme imkânı sunuyor.

Zeytinburnu’nda ikamet eden gençler ve çocukları bu yaz eğlencesi bol aktiviteler bekliyor. Okulların kapanmasıyla birlikte gençlerin sosyal yaşamına yeni renkler katan Zeytinburnu Belediyesi, düzenlediği Yaz Spor Okulu, Çanakkale Doğa ve Tarih Kampı Gezileri, İzci Evi, Zeytinburnu Buz Pisti, Bilim Zeytinburnu Yaz Atölyeleri ve Bilgi Evi Yaz Etkinlikleriyle gençlere yönelik sosyal belediyecilik anlayışını en üst seviyeye taşıyor. Yaz boyunca, ücretsiz olarak devam edecek olan tüm eğitim ve aktivitelere katılımlar için, www.zeytinburnu.bel.tr adresini ziyaret ederek başvur butonunu tıklamak yeterli oluyor.

Yaz Spor Okulları İçin:
https://zeybim.zeytinburnu.bel.tr/spor-okullari

Çanakkale Yaz Gençlik Kampı İçin:
https://zeybim.zeytinburnu.bel.tr/2022-yaz-kampi

Zeytinburnu İzci Evi İçin:
https://zeybim.zeytinburnu.bel.tr/izci-evi

Bilim Zeytinburnu Atölyeleri İçin:
https://bilimzeytinburnu.org/

Bilgi Evi Yaz Etkinlikleri İçin:
https://bilgievi.org.tr/

Eğlencesi Bol Bir Yaz Sizi Bekliyor


Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.