EGO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SORUNLARI YERİNDE DİNLİYOR

EGO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SORUNLARI YERİNDE DİNLİYOR

Çubuk ve Etimesgut ziyaretlerinden sonra Beypazarı’nda vatandaşlarla bir araya gelen EGO Genel Müdürü Dr. Taylan Engin, vatandaşların talep ve önerilerini tek tek not aldı. Vatandaş buluşmasında konuşan Engin, “Sorunları birebir dinliyoruz ve çalışıyoruz. 4-5 ay gibi kısa bir süre sonra da sorunların çözümleri ile ilgili şeffaf yönetim anlayışımız gereği hesabını vermeye geleceğiz” diye konuştu.

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü, Başkentin ulaşım ihtiyaçlarının belirlenmesi ve sorunların çözümü için gerçekleştirdiği toplantılara devam ediyor.

EGO Genel Müdürü Dr. Taylan Engin ve beraberindeki heyet Çubuk ve Etimesgut ilçelerinden sonra Beypazarı ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve önerileri tek tek not aldı. Toplantıya, Beypazarı Belediye Başkanı Özer Kasap da katıldı.

 

YOLCULARIN SORUNLARI BİREBİR DİNLENİYOR

Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü, Ankara’nın ilçelerinde vatandaşların toplu taşıma ile ilgili yaşadığı sorunları ilçe ilçe gezerek yerinde dinliyor.

EGO Genel Müdürü Dr. Taylan Engin ve beraberindeki heyet, Beypazarı Aile Yaşam Merkezi’nde Beypazarlı vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların, sorunlarını ve önerilerini dile getirdiği toplantıda EGO Genel Müdürü Dr. Taylan Engin, soruların hepsini tek tek not alarak, üzerine çalışacaklarını ifade etti.

Çubuk ve Etimesgut ilçelerinden sonra Beypazarı ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelen EGO Genel Müdürü Dr. Taylan Engin, ilçe ziyaretlerine devam edeceklerini aktardı. Konuşmasında ilçe ziyaretlerinin önemine değinen Engin, şunları kaydetti:“Amacımız; yolcuların kartlarıyla ilgili, sistemle ilgili, güzergâhlarla ve duraklarla ilgili yaşadığı sıkıntıları birebir dinlemek, doğru anlamak ve bunların çözümleri için çalışmaları gerçekleştirmek. Beypazarı özelinde daha çok özel taşımacılarla ilgili sorunlar dile getirildi. Ankara-Beypazarı arasındaki ulaşımın aktarma koşullarıyla ilgili sorunlar aldık. Biz bu sorunların hepsine çalışacağız. Biz bu sorunları birebir dinliyoruz, çalışıyoruz. 4-5 ay gibi kısa bir sürede de geri dönüş yapıp bu sorunlardan hangilerini çözebildik, hangilerini niye çözemedik konularının şeffaf yönetim anlayışımız gereği hesabını vermeye geleceğiz. Çünkü biz EGO olarak bir teknolojik dönüşüm yaşıyoruz. Bu dönüşüm için çok kısa bir süre daha sabır istedik. Bu dönüşümün sonunda zaten genel sorunların yüzde 70- 80’ini çözdüğümüzü hep beraber göreceğiz.”

qmpjlfv5xw9lboeohc6ygukt.jpg

sgt674vut5yacladexkibjpu.jpg

9kovfIviznhtdufyqgabo8ul.jpg

4vgncvqppx5jczytIhm6o1ll.jpg

j9vufyvakbfddp4lting31ma.jpg

41upxtk8vgqfrbvmzr6adaew.jpg

upenn9rls4qz1d6vy2bjlf5e.jpg

mcusuvIglzkc9jerxdo7gtml.jpg

kiyqqm2jav4wxsbujzyomreg.jpg

In7klc092sxapffdngeym5ow.jpg

hvmgfyxsi5q2aegbjczlkz1n.jpg

0vyw8t4ncso3pstmbhikulx7.jpg

irkvquqyzscd759ntvoabryf.jpg

lwhqaIbcuf0s6qedgyt3v92g.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.