Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Koşusu’nu Into kazandı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Koşusu’nu Into kazandı

Into kazandı

 Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası adına düzenlenen koşu (KV-7), 15 Ağustos Pazartesi günü Elazığ Hipodromu’nda saat 20:00'de gerçekleşti.

3+ yaşlı safkan İngiliz atlarına mahsus koşu 1200 metre mesafede kum pistte yapıldı.

2022 yılı Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Koşusu'nu jokeyi Ferit Yardımcı ile start alan Gurbet altın'ın sahibi ve Fevzi Yılmaz'ın yetiştiricisi olduğu Into (Kaneko - Tijin / Always A Classic) Kazandı. Ercan Altın'ın antrene ettiği 6 yaşlı doru at bu galibiyetiyle kariyerindeki 20'inci birinciliğini hanesine eklemiş oldu.

11 safkanın katıldığı yarışta King Ayhan (Marcavelly - Desdemona / Shakespeare) ikinci olurken, Yılmazhan (Victory Gallop - Aybek Hatun / Mountain Cat) üçüncü, Silver Cloud (Approve - Rain Goddess / Green Gönen) dördüncü ve Spuriorus (Azaraks - Bribiscuit / Machiavellian) da koşudan beşinci olarak ayrıldı.

Koşunun galibi Into için bitiriş derecesi 1.15.82 olurken farklar ise 3 Boy - 1 Boy - 3 Boy - 5 Boy şeklinde sonuçlandı.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan atın sahibi adına Ali Şahin’e kupasını, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan verdi.Koşuyu kazanan Into isimli safkanın jokeyi Ferit Yardımcı’ya ise çiçeğini, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Yaşar verdi.Törene, Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Elazığ Tarım ve Orman İl Müdürü Ali Kılıç, Elazığ Gençlik Spor İl Müdürü Abdussamet Eren, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ali Şiş ve  Elazığ Hipodrom Müdürü Muhammet Demirçelik de katıldı.

 

xvngbp1xpnru2hodq96sczwu.jpg

trfpnyc9mjs4ok7vb3Iwwuag.jpg

y5hqe9tylf12ojzgcbavxl4m.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.