Emir Engin'den "HAYIR" lı düğün

Emir Engin'den "HAYIR" lı düğün

CHP Kağıthane İlçe Başkan Yardımcısı Emir Engin, dünya evine girdi. Kağıthane idil Düğün Salonu’nda, Çınar Hasanova ile evlenen Emir Engin’i bu mutlu gününde dostları ve partililer yalnız bırakmadı. Oldukça renkli geçen düğüne çok sayıda davetli katıldı

CHP’lilerin büyük ilgi gösterdiği düğüne, Genç çiftlerin nikahını Kağıthane belediye başkanı Fazlı Kılıç kıyarken Nikah şahitliğini, CHP Kağıthane ilçe başkanı Mehmet Ali Yüksel oldu.

16 Nisan 2017 referandumun simgesi olan İzmir marşı ile salona giren çiftlerin nikah töreninde ilginç diyaloglar yaşandı. Genç çiftlerin nikahı sırasında, Nikahı Kıyan Kağıthane belediye başkanı Fazlı Kılıç, damat Emir Engin'e hitaben " Bize ulaşan belgeler doğrultusunda evlenmenize bir mani yok. Ama burada ben herkesin şahitliğinde tekrar sorayım.  Çınar Hasanova ile evlenmek istiyor musun" sorusuna  Emir Engin "Kabul Ediyorum" demesi  "EVET"  dememesi, salonda büyük bir alkış aldı.

CHP Kağıthane ilçe başkanı Mehmet Ali Yüksel, genç çifte mutluluklar dilerken, çiftin Atatürk’ün izinden giden evlatlar yetiştireceklerini söyledi.


 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.