Esenyurt Belediyesi Engelli Anneleri Unutmadı

Esenyurt Belediyesi Engelli Anneleri Unutmadı

EsenyurtBelediyesi, Anneler Günü nedeniyle engelli ve yaşlı anneleri evlerinde ziyaretetti.  Annelere hediye ve çiçek takdimederek Anneler Günü'nü kutlayan belediye çalışanlarıBaşkan Prof. Dr. Ahmet Özer'in selamlarını iletti.

Yeni dönemdeannelerin hayatın içinde daha aktif rol alabilmesi için çalışmalarına hız katanEsenyurt Belediyesi, AnnelerGünü nedeniyle ilçe genelinde yaşayan engelli ve yaşlı anneleri evlerindeziyaret etti. Başkan Özer'in talimatı ile gerçekleşen ziyarette engelli veyaşlı annelere hediye ve çiçek takdim edildi. Belediye Başkanı Ahmet Özer'inselamını annelere ileten belediye ekipleri engelli ve yaşlı annelerin sorunlarıve ihtiyaçları konusunda gerekenin yapılması için anneleri tek tek dinledi.Sürpriz ziyaret nedeniyle çok mutlu olduklarını belirten anneler, böylesi özelbir günde kendilerini unutmadığı için Başkan Özer’e teşekkürlerini iletti.

“Annelerimiz En KıymetliVarlıklarımız”

Engelli annelerinher daim yanında olacaklarının altını çizen Belediye Başkanı Prof. Dr. AhmetÖzer; "Baştaengelli annelerimiz olmak üzere çocuklarının mutluğu için her zorluğa katlanan,kalpleri şefkat ve merhamet dolu annelerimizin gününü en içten duygularımlakutluyorum. 'Cennet annelerin ayaklarının altındadır’ sözü boşuna söylenmiş birsöz değildir. Aslında sadece bir gün değil her gün, her saat, her saniyeannelerimizi ansak yeridir, emeklerini ödeyemeyiz. Hepimizin ilk mimarıannedir. Bir toplumun iyi ya da kötü olması, ileri ya da geri gitmesinin enbüyük sebeplerinden birisi de kadınlardır. Bu yüzden kadınlar kırmızıçizgimizdir. Kadınların hayatın içinde olması için elimizden geleniyapacağız." dedi.


6oewqzuIcd9psfvthkbtmisf.jpg

wsmpzvm57j4t6vbp29z8e0ks.jpg

z5lm4obhrpjq3jsI9s20uota.jpg

jvu5cyrlzgtqdavgt3z4Innk.jpg

ph7auj5dtsl9evnf8qcrkwvy.jpg

g3ornohzl1xj0cym9qwhqvcx.jpg

jrjfufat1zov8ppbnmzwdgqb.jpg

8537te4aaq9bzmnoxu0ptduy.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.