Esenyurt Belediyesi Lgs Sınavı Öğrencilerine İkramda Bulundu

Esenyurt Belediyesi Lgs Sınavı Öğrencilerine İkramda Bulundu

Esenyurt Belediyesi, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında ilçe genelinde sınava girilecek okulların önünde öğrencilere ve velilere yiyecek içecek ikramında bulundu.   

LGS sabahı, öğrencilerin ve velilerin sınav heyecanına ortak olan Esenyurt Belediyesi, ilçe genelinde sınava girilecek okulların önünde mobil ikram araçları ile yiyecek ve içecek ikramında bulundu. Sınav süresi boyunca hız kesmeden okulları gezerek sınava giren öğrencilere ve onları bekleyen ailelerine moral noktası olan mobil ikram araçlarının yanı sıra Zabıta ekipleri de ikramları dağıtarak vatandaşların yanında oldu. 

“Umarım Örnek Olur”

Sınava giren oğlunu kapıda beklerken en az onun kadar heyecanlı olduğunu belirten Vedat Aşçı, “Burada sınav stresine giren insanlar var, tansiyonu şekeri olup aç karnına gelenler var. Böyle bir şeyin burada olması çok hoşuma gitti. Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’u ve çalışanlarını tebrik ederim. Umarım örnek olur ve tüm belediyeler aynı şekilde devam eder” şeklinde konuştu. 

Belediyenin gerçekleştirdiği faaliyetlerden memnun olduğunun altını çizen Nurcan Işık ise “Öğrenciler sınavda, veliler de dışarıda güneşin altında bekliyor ve belediye onları düşünüyor. Bence bu çok iyi bir şey” dedi.

nk23cqlegzreutu1btjholgx.jpg

xjyocnbyt6ipxusvdz4j59aq.jpg

tpIwtbasqg39yownkcqysdbe.jpg

54ykemv8ftjpoumddeqlht9z.jpg

oI2dfscvqycra34brwlfgupb.jpg

b9ebkod8gc5ygxmrru7stv0z.jpg

spdpi4vklgmuzfbjrvxwhy1h.jpg

yhr9x4Isyz2rgf3enom8qlbv.jpg

idf73w89bslehIk0yeq4x1gz.jpg

hfq9ivobcjd8rsmwyztjn3lc.jpg

b7wsnzfawugkjmefmdaircbq.jpg

gtnqmiysl1awbqhjuxrmg6vu.jpg

u6zfsbaeyn0grun8kolzo3ik.jpg

d8zuostbtdy0I142c73jypao.jpg

lrjqg56tmhkcrcngfnaxw7bh.jpg

leezisby1phkIfykcgzpnjw4.jpg

efpgurj4qfrzowyte2mtxbdu.jpg

wkw29cd4yfvtvasqx7hror1e.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.