Esenyurt Belediyesi’nden Öğrencilere Motivasyon Etkinliği

Esenyurt Belediyesi’nden Öğrencilere Motivasyon Etkinliği

Esenyurt Belediyesi’nden Öğrencilere Motivasyon Etkinliği

Esenyurt Belediyesi, bünyesinde eğitim alan üniversite hazırlık grubu öğrencilerine yönelik bir piknik etkinliği düzenledi. Etkinliğe katılarak sınav öncesinde öğrencilere moral ve motivasyon desteğinde bulunan Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, “Bizim en değerli varlıklarımız sizlersiniz” dedi. 

Gençlere eğitim konusunda sağladığı desteği aralıksız sürdüren Esenyurt Belediyesi, bünyesindeki üniversite hazırlık grubu öğrencilerine yönelik bir piknik etkinliği düzenledi. Esenyurt Belediyesi Danamandıra Tabiat Parkı’nda düzenlenen etkinlikte, Sürekli Eğitim Merkezi’nde Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)’na hazırlık eğitimi alan öğrencilere sınav öncesi moral verilerek motivasyonları sağlandı. Pikniğe katılan Kemal Deniz Bozkurt, öğrencilere her alanda yanlarında olduğunu hissettirdi. Voleybol oynayıp eğlenceli yarışmalar gerçekleştiren gençler, alandaki sahnede Başkan Bozkurt’la birlikte halay çekerek keyifli anlar yaşadı. Düzenlenen piknik etkinliğinde gün boyunca eğlenceli vakit geçiren gençler, yaklaşan üniversite sınavının stresinden uzaklaşarak motive oldu. 

 

“Hak Ettiğimizi Mücadele Ederek, Emek Vererek Birlikte Alacağiz”

Piknikte üniversite hazırlık grubu öğrencilerine motivasyon konuşması gerçekleştiren Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, “Bizim en değerli varlıklarımız sizlersiniz. Esenyurt’ta çocuklarımızdan, gençlerimizden daha değerli bir şey yok bizim için. Ülkemiz için de öyle. Bu ülkenin insan kaynağının en önemli bölümü gençler. Çok değerli olduğunuzu asla unutmayın. Hiç kimsenin sizi değersiz hissettirecek bir şey söylemesine müsaade etmeyin. Çalışacağız, üreteceğiz, hakça paylaşacağız. Bize bahşedilen bu güzel coğrafyada barış, kardeşlik ve huzur içinde beraberce yaşayacağız. Birbirimizi olduğumuz gibi kabul edeceğiz ve hak ettiğimizi mücadele ederek, emek vererek birlikte alacağız” diyerek gençlere verilen destekleri sürdüreceklerini belirtti. 

 

 

t4dsrozteIy7u1w9bml3hsvr.jpg

9wdsztbhg0onsulpeafrdmyy.jpg

l8rpym3ouIgnwbztzfqs7lhx.jpg

ft5h4vtvwfal3y1ikwrc7oyk.jpg

nrxj1io7jha02coldtebc5wy.jpg

mgksivhwoytzrx50fae6ymsc.jpg

nphsdgmutertzpfljlqkyxc6.jpg

jel6dh9bntrwI3yzs2gz7ral.jpg

vpsxuuvo8tdecktoxzhjr6am.jpg

vb9lwrIdj7pukz4h6xo8ccmo.jpg

x0cqfpwbsuuIneo69lrztc8v.jpg

1xi6hpqbn4jfsw7ug3qyhny0.jpg

cxp9oyh01fdygmlkosfvuxas.jpg

f1nskleb3ovj78iuzgodspub.jpg

our6dxos3lfa1zalktvp7sgv.jpg

vdox9wf0jvkw8bIrq7k62fnt.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.