Esenyurt Belediyesi’nden Öğrencilere Motivasyon Etkinliği

Esenyurt Belediyesi’nden Öğrencilere Motivasyon Etkinliği

Esenyurt Belediyesi, bünyesinde eğitim alan üniversite hazırlık grubu öğrencilerine yönelik bir piknik etkinliği düzenledi. Etkinliğe katılarak sınav öncesinde öğrencilere moral ve motivasyon desteğinde bulunan Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, “Bizim en değerli varlıklarımız sizlersiniz” dedi. 

Gençlere eğitim konusunda sağladığı desteği aralıksız sürdüren Esenyurt Belediyesi, bünyesindeki üniversite hazırlık grubu öğrencilerine yönelik bir piknik etkinliği düzenledi. Esenyurt Belediyesi Danamandıra Tabiat Parkı’nda düzenlenen etkinlikte, Sürekli Eğitim Merkezi’nde LGS-YKS’ye hazırlık eğitimi alan öğrencilere sınav öncesi moral verilerek motivasyonları sağlandı. Pikniğe katılan Kemal Deniz Bozkurt, öğrencilere her alanda yanlarında olduğunu hissettirdi. Voleybol oynayıp eğlenceli yarışmalar gerçekleştiren gençler, alandaki sahnede Başkan Bozkurt’la birlikte halay çekerek keyifli anlar yaşadı. Düzenlenen piknik etkinliğinde gün boyunca eğlenceli vakit geçiren gençler, yaklaşan üniversite sınavının stresinden uzaklaşarak motive oldu. 

“Hak Ettiğimizi Mücadele Ederek, Emek Vererek Birlikte Alacağız”

Piknikte üniversite hazırlık grubu öğrencilerine motivasyon konuşması gerçekleştiren Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, “Bizim en değerli varlıklarımız sizlersiniz. Esenyurt’ta çocuklarımızdan, gençlerimizden daha değerli bir şey yok bizim için. Ülkemiz için de öyle. Bu ülkenin insan kaynağının en önemli bölümü gençler. Çok değerli olduğunuzu asla unutmayın. Hiç kimsenin sizi değersiz hissettirecek bir şey söylemesine müsaade etmeyin. Çalışacağız, üreteceğiz, hakça paylaşacağız. Bize bahşedilen bu güzel coğrafyada barış, kardeşlik ve huzur içinde beraberce yaşayacağız. Birbirimizi olduğumuz gibi kabul edeceğiz ve hak ettiğimizi mücadele ederek, emek vererek birlikte alacağız” diyerek gençlere verilen destekleri sürdüreceklerini belirtti. 

zeh1gxasmujevn7nxtp4o6qo.jpg

c98I6j7pagdwbtqelngk34is.jpg

uw1otpu5ldmag2zrcnileqzd.jpg

tIobfjvjcpla0nqxeakzcdbh.jpg

6ttp5yacejsuovwcfwoe3n8g.jpg

cpz5hitswxq7zjb9yh2mxfI6.jpg

ewcz0wyjnhpgimoky8aebuvk.jpg

pxjg70b5fldxnqsu9zpgjvea.jpg

b2dcdu0tysswvlIb8g7toz1n.jpg

bas2Iultanzkytg98pgc0qhe.jpg

92hocfnm0jjh5yrpvseyx6m1.jpg

iqldlmkzy7youjfsfrbkx18g.jpg

1rmnzwd6p3I7ealynuvcqwk8.jpg

nxz3ywyi7po6uskwmhjtclzn.jpg

midtafpagrmkjlw2gbqeIksh.jpg

hcgaaju8cdrgrpe3yIvzefkn.jpg

dxzugj9u8acmIsjnwhl2i6d3.jpg

tkkgjxoslccdsy4twq9mvufp.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.