Esenyurt’ta Refüj Ve Kavşaklar Yenileniyor

Esenyurt’ta Refüj Ve Kavşaklar Yenileniyor

Esenyurt Belediyesi, ilçede tahribata uğramış refüj ve kavşaklarınboyamasını ve onarımını yaparak sokakları estetik bir görünüme kavuşturuyor…

İlçe genelinde yol bakım ve onarım çalışmalarına aralıksız devameden Esenyurt Belediyesi, rotasını Yeşilkent Mahallesi, Ahmet Arif Caddesi’neçevirdi. Belirlenen noktalarda çalışmalarını sürdüren belediye, yol bordürü uygulamasıyapmanın yanı sıra refüjlere de boyama işlemi gerçekleştirdi. Esenyurt halkınınrahat ve güvenilir bir şekilde seyahat etmesi ve sokakları estetik açıdan güzelbir görünüme kavuşturmak için çalışmaları ilçe geneline yaydıklarını ifade edenbelediye yetkilileri, bu ve benzer çalışmaların hız kesmeden devam edeceğinibelirtti.

“SürücülerinKavşakları Fark Etme Durumu Artıyor”

Belediye bünyesinde yol planlama ve trafik şefi olarak görev yapanYakup Mehmetçik, çalışmaları ilçe geneline yayacaklarını ifade ederek şunlarısöyledi: “Şu an devlet hastanesi kavşağında, yeni adıyla Yaşar Kemal Meydanı’ndakibüyük kavşakta bordür boyama çalışması yapıyoruz. Aynı zamanda sürücülerinsağlıklı ilerleyebilmesi için refüj boyamalarını da yeniliyoruz. Bu çalışmaylabordürler, refüjler ve kavşaklar hem estetik açıdan daha güzel bir görünümekavuşuyor hem de trafikteki sürücülerin kavşakları fark etme durumu artıyor. Buçalışmalarımızı Esenyurt geneline yayarak hızlı bir şekilde yollarıyenileyeceğiz.” 

nrsvmm9s8pdnezugvwax4efk.jpg

7vax64pocenhllvIguema83k.jpg

euanzmyil5z7mo8rjw2f1cvb.jpg

gcgs4ahoIhsmz7ktcjb6l9b0.jpg

ir5rwd6sjjt8e7w4vamaysgl.jpg

enf0q2p9vzmhurbtqz6ebIgv.jpg

a21hdbnhykousp78spymx0er.jpg

skvb14yomutahp357dbwjjmr.jpg

azxt54pkkwi3yIvb8dsofxdj.jpg

vbwIcerb5c0afznl7pgqjdks.jpg

ueptrmiospcldy4tmax5ksrq.jpg

opccza3ehstbioyrhzxy5lgm.jpg

9Inxcuilfq8oqd5mymrup6vp.jpg

ef0sulxxi5hlzr86741d2hnb.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.