Esenyurt’un Yolları Bakımlı Ve Modern Bir Görünüme Kavuştu

Esenyurt’un Yolları Bakımlı Ve Modern Bir Görünüme Kavuştu

Esenyurt Belediyesi, ilçe genelinde eskiyen ve bozulan yollaraasfalt kaplama çalışması yaparak vatandaşların rahatça seyahat etmelerinisağlamanın yanı sıra mahalleleri de yeni bir görünüme kavuşturuyor.

İlçe genelindeki çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürenEsenyurt Belediyesi, Akevler Mahallesi 1069. Sokak ve Mevlana Mahallesi 1990.Sokak’ta asfalt serim çalışmaları yaptı. Esenyurt’un dört bir yanındaçalışmalarını devam ettiren ekipler hem vatandaşların sağlıklı ve konforlu birşekilde seyahat etmelerini sağlıyor hem de mahalleleri yeni bir görünümekavuşturuyor. Çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren ilçe sakinleriEsenyurt Belediyesi’ne teşekkür ederken, belediye yetkilileri ise benzerçalışmaların hız kesmeden devam edeceğini açıkladı.

 

“Artık RahatBir Şekilde Seyahat Edecekler”

Esenyurt Belediyesi bünyesinde kontrol mühendisi olarak görevyapan Ozan Bahadır çalışmaların hummalı bir şekilde devam ettiğini belirterekşunları söyledi: “Esenyurt genelinde çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Bugünde vatandaşlarımızdan gelen yoğun talep üzerine Akevler Mahallesi 1069. Sokakve Mevlana Mahallesi 1990. Sokak’ta asfalt serim çalışmaları yaptık. Buçalışmalarımız sonucu vatandaşlarımız artık daha rahat ve güvenli bir şekildeseyahat ederken, mahallelerimiz ise bakımlı ve modern bir görünüme kavuşmuşoluyor.”

“Anında GeriDönüş Sağlıyorlar”

Mahalle sakini Ercan Akın ise Esenyurt Belediyesi’nin vatandaşıntaleplerine anında cevap verdiğini belirterek şunları söyledi; “Bir vatandaşolarak belediyeyi aradık ve bölgede yaşanan sorunu kendilerine ilettik.Arkadaşlar talebimize hemen geri dönüş yaparak asfalt çalışmalarına başladı.Başarıyla yürüttükleri çalışmalardan dolayı Esenyurt Belediyesi’nden memnunuz.Emeği geçen herkese hem kendim hem de mahallem adına teşekkür ederim.”

52aewphgoxkrekjulubf3jmz.jpg

m0istfcypjd1czuybgIqq9a5.jpg

vbipbufyjqdo8h0tmvaoue3n.jpg

4px9uvtjots1dfqhlickqxa0.jpg

2w5dljjr4un6hmeosyhxgpsc.jpg

z1in5dm30ecjsgrbmaowopnv.jpg

trg2734ydquzsyIpmchnpxed.jpg

j4d7y5n3bxvyg1rmxbhjtew0.jpg

ow6hghed2zpgulbvkqxc13ym.jpg

zatkpdyyzhIhjfecowo86cn2.jpg

Iwgdnryksnsal1fzfejjp4vt.jpg

58hc1bryx6oiq2uwstmkcpda.jpg

hx8gwkpcv0muyzi91qm7rtae.jpg

djq7uelxbocgy8plhfv0sx6i.jpg

xc1wdeebrgb3alw52hhymxkj.jpg

rbtgzIcnyp0ofdhelaoz1uiw.jpg

zfw8cluysjtecaohfd3Iavkr.jpg

1llj2xykjsfdyt7kht45xnvp.jpg

x0crt24g6uw9ku3xblzfepvy.jpg

nd3a9zw8xqhstvduwfotvrfk.jpg

jmvfxczbyjlI9v1eqcdw2tss.jpg

vogfe6w8zb4ukokcgyhrnv25.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.