Esenyurt’un Zeki Çocukları Turnuvada Buluştu

Esenyurt’un Zeki Çocukları Turnuvada Buluştu

Esenyurt Belediyesi’nin düzenlediği Geleneksel Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası’nın yedincisi gerçekleşti. Düzenlenen turnuvada minikler Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’un katılımıyla zeka gelişimlerine katkıda bulunan oyunlar oynayarak hem yarıştı hem eğlendi.

Esenyurt Belediyesi’nin çocukların zihinsel gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği 7. Geleneksel Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası renkli anlara sahne oldu. Esenyurt Belediyesi’ne bağlı kültür merkezlerinde Akıl ve Zeka Oyunları kursuna katılan 8-12 yaş aralığındaki çok sayıda çocuk, Esenyurt Kültür Merkezi’nde düzenlenen turnuva ile zeka gelişimlerini pekiştirdi. Açılışı Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’un katılımıyla gerçekleşen turnuvada Mangala, Koridor, Sumo gibi zeka ve strateji oyunları oynayan çocuklar kursa gittikleri kültür merkezleri ve bilgi evlerini temsilen takımlar halinde yarıştı. Yaşıtlarıyla yarışmanın yanı sıra Başkan Bozkurt’la da zeka oyunu oynayan Esenyurtlu çocuklar eğlenceli galibiyetlerinin tadını çıkardı. İlçedeki çok sayıda kültür merkezi ve bilgi evinden gelen çocukların yarıştığı turnuvada Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt başarılı öğrencilere madalya takdim etti. İlginin yoğun olduğu etkinliğin sonunda tüm çocuklara kitap hediye edildi.

bvtomt8b7eypnemy3qkg01oa.jpg

bhlxewxkuI8uday93bgmdtma.jpg

s01xcwa3jqIqonmzht6oytwv.jpg

vgogyrt8lyfepzjbkaw1aibs.jpg

kswrruj7qy5efc9upazozqxg.jpg

gaoiegcpvfy1qyIwrzh4xjtd.jpg

Iamjc9fgjysd0gtytuhxnmze.jpg

ul6obpgc9tw0ae7fr5htIva4.jpg

bt0zd7pwyhtfe64noIyju5gq.jpg

k3kfemwlugaq5r2buimva9dp.jpg

ghljuocrvteagtnfqzsIj9xx.jpg

gw25j0vomglyuhd49zcmenlw.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.