GELENEKSEL SÜNNET ŞÖLENİNİN 7’NCİSİ DÜZENLENDİ

GELENEKSEL SÜNNET ŞÖLENİNİN 7’NCİSİ DÜZENLENDİ

Beylikdüzü Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Sünnet Şöleni'nin bu yıl 7.'si gerçekleşti. Özel sağlık kuruşlarının da desteğiyle ücretsiz olarak sünnet ettirilen 250 çocuk, gün boyu doyasıya eğlendi. Çeşitli atölyeler, yarışmalar ve çocuk oyunlarının olduğu şölene katılan Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, "Çocuklar, kadınlar ve gençler için yapacağımız daha çok iş var. Yeter ki sizin enerjinizi ve desteğinizi her daim yanımızda hissedelim." ifadelerini kullandı.

Beylikdüzü Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen ve bu yıl 7.'si gerçekleşen Sünnet Şöleni, Yakuplu Kent Ormanı'nda düzenlendi. Sosyal incelemeler sonucu belirlenen ve özel sağlık kuruluşlarının da desteğiyle ücretsiz olarak sünnet ettirilen 250 çocuk, gün boyu doyasıya eğlendi. Çeşitli ikramların da yapıldığı şölene gelen her yaştan çocuk, atölye, yarışma ve oyunlarla unutulmaz bir gün geçirdi. Etkinlik kapsamında sahne alan Cüneyt Şentürk ise birbirinden sevilen parçaları seslendirdi. Ayrıca, Beylikdüzü Belediyesi'nin hayata geçirdiği Gezici Hizmet Otobüsleri'nden Mobil Sağlık Aracı da gün boyu vatandaşlara ücretsiz olarak hizmet verdi.

Çalık: Çocuklar, kadınlar ve gençler için yapacağımız daha çok iş var

Etkinlik alanında vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, "Beylikdüzü Belediyesi olarak birçok farklı hizmete imza atıyoruz. Hizmetlerimizin odak noktasında ise her zaman çocuklar var. Evlatlarımızın yüzlerindeki gülücükler bizleri çok mutlu ediyor. Emin olun, onları kendi evlatlarımdan ayırmıyorum. Özellikle çocuklar, kadınlar ve gençler için yapacağımız daha çok iş var. Yeter ki sizin enerjinizi ve desteğinizi her daim yanımızda hissedelim. Etkinlikte emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyor, burada bulunan bütün evlatlarımızı gözlerinden öpüyorum" ifadelerini kullandı. Etkinlik sonunda Başkan Çalık, sağlık kuruluşlarının temsilcilerine çiçek ve plaket takdiminde bulundu.

1eldtzrcshbwqyjpxyj4sn05.jpg

ybnr0d9y3tplmcIgtkonh4qa.jpg

h72fIgtszqbcr1bnsxaf4woj.jpg

g5objtyunmq8dv20mIvty43f.jpg

4gmsodyafmweh9d10In7jcxt.jpg

7lc0cbds2ovkmtp5qsjefukr.jpg

19gy7lxjheedb4tcxs0unzbI.jpg

9oc3ju2fg1dp78rh6yzkmqvt.jpg

wqty0eczcavhe5dov1i23lax.jpg

kg1jbanqtvlid9txgyI67auz.jpg

uqv8na9jyczwgjfp1kIhgant.jpg

3okItsy7mbvxdxzerqi2maca.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.