GÖKAN ZEYBEK: “ BU RAPOR RAFLARDA MI DURACAK?”

GÖKAN ZEYBEK: “ BU RAPOR RAFLARDA MI DURACAK?”

CHP İstanbul Milletvekili ve TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma, Turizm Komisyonu CHP Sözcüsü Gökan Zeybek, “TBMM Deprem Araştırma Komisyonu olarak önlemlerin belirlenmesi ve riskin en aza indirilmesi doğrultusunda bir rapor oluşturduk

CHP İstanbul Milletvekili ve TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma, Turizm Komisyonu CHP Sözcüsü Gökan Zeybek, “TBMM Deprem Araştırma Komisyonu olarak önlemlerin belirlenmesi ve riskin en aza indirilmesi doğrultusunda bir rapor oluşturduk ve yasallaştırdık. Bu rapor raflarda mı duracak? Bu raporun öngördüğü yasal düzenlemeleri acilen hayata geçirin” açıklamasını yaptı.

Zeybek, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, TBMM Deprem Araştırma Komisyonu tarafından hazırlanan raporu hatırlattı. Zeybek, paylaşımına Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u etiketleyerek, şu notu düştü:

“Düzce’de meydana gelen ve çevre illerden de hissedilen deprem nedeniyle yurttaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Birçok kez dile getirdiğim konuyu özellikle Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ve yetkililere bir kez daha hatırlatıyorum. TBMM Deprem Araştırma Komisyonu olarak önlemlerin belirlenmesi ve riskin en aza indirilmesi doğrultusunda bir rapor oluşturduk ve yasallaştırdık. Bu rapor raflarda mı duracak? Bu raporun öngördüğü yasal düzenlemeleri acilen hayata geçirin.”

 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.