GÜRKAN’DAN BABALAR GÜNÜ MESAJI

GÜRKAN’DAN BABALAR GÜNÜ MESAJI

GÜRKAN’DAN BABALAR GÜNÜ MESAJI

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Babalar Günü nedeniyle yayınladığı mesajından şunlara yer verdi;

“Babalarımız, bizlere hayatın anlamını, zorluklarla başa çıkmayı, güzellikleri paylaşmayı öğreten, ailenin koruyucusu ve kollayıcısı olan en değerli varlıklarımızdır. Baba, evlatları ve ailesi için her zaman bir kahraman, sığınılacak liman ve gerçek birer yol göstericidir. Hiçbir karşılık beklemeden yaşam boyu varlıklarıyla bize güç veren, şefkat ve sevgisini bizden esirgemeyen babalarımız, evladının yaşamlarının her anında ihtiyaç duyacağı ve yeri doldurulamayacak en değerli varlıklardır. Çıktığımız hayat yolculuğunda karşılaştığımız en zor anlarda yanımızda olan, içimizi ısıtan, varlığı ile güvende hissettiren, yolumuzu aydınlatan, ulu bir çınar gibi gölgesinde huzur bulduğumuz en kıymetlimiz babalarımızın kıymetini bilmeli, sadece Babalar Günü’nde değil, bizlere ihtiyaç duydukları her dönemde babalarımıza destek olmalı, bizler için ne kadar değerli olduklarını daima kendilerine hissettirmeli, onlara duyduğumuz sevgiyi her daim dile getirmeliyiz. Babalarımıza vereceğimiz en büyük değer onlara layık evlatlar olmamızdır.

Bu duygu ve düşüncelerle başta vatanımız için şehit düşen ve evladını şehit veren babalar olmak üzere; evlatlarına iyilik ve doğruluk yolunu gösteren, sevgisi ve özverisiyle onların ilk kahramanı olan tüm babaların ve rahmetli babamın Babalar Günü’nü kutluyorum”

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.