Haberin Nabzı Yeni Tasarımıyla Hizmetinizde

Haberin Nabzı Yeni Tasarımıyla Hizmetinizde

2009 yılından itibaren yayın hayatına başlayan Haberin Nabzı, yaptığı haberlerle siz değerli okuyucularımızın desteğini alarak başarı grafiğini her geçen yıl arttırarak, İstanbul başta olmak Türkiye'de en çok takip edilen sitelerinden birisi olma baş

kayıtlı, Artan bu başarı grafiği sayesinde okuyucularımıza daha kaliteli hizmet verebilmek için sitemizi gelişen teknolojiye ve çağın gerektirdiklerine ayak uydurarak mobil cep telefonlarına uyumlu hale getirip aynı zamanda içeriğini zenginleştirerek okuyucularımızın hizmetine sunduk. Benimsemiş olduğumuz yayın ilkesi, dürüst, tarafsız ve doğru habercilik anlayışı ile siz değerli okuyucularımızdan aldığımız güçle yolumuza devam edeceğiz.

İzlediğimiz yayın politikasıyla ve yaptığımız haberlerle her zaman okuyucularımızın takdirini haber sitemize, her fırsatta ilgi, alaka ve desteğini esirgemeyen okuyucularımıza şükranlarımızı sunuyoruz.


Yayın politikamızın temel ilkesinin; dün olduğu gibi bugünde, yarında İlimizin ve ilçemizin menfaatleri doğrultusunda basın görevimizi yerine getireceğiz. zaman içerisinde sizlerden gelecek öneri ve istekler doğrultusunda daha da zenginleşecektir.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.