Halkın Sorunlarını Yerinde Görüyor Problemleri Birinci Ağızdan Dinliyor

Halkın Sorunlarını Yerinde Görüyor Problemleri Birinci Ağızdan Dinliyor

BaşkanZeydan Karalar Kozan’da bal üreticileriyle, mevsimlik tarım işçileriyle,kadınlarla ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.

AdanaBüyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, halkın sorunlarını yerinde görme veproblemleri birinci ağızdan dinleme kararlılığını sürdürüyor. Başkan ZeydanKaralar, Kozan’da bir dizi ziyaret, inceleme ve görüşme gerçekleştirdi. Kozan’dabazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle buluşan ve görüş alışverişindebulunan, sohbet eden, sorunları dinleyen Başkan Zeydan Karalar, balüreticileri, mevsimlik tarım işçileri ve kadınlarla da bir araya geldi.

Cumhuriyetin,kadını, hayata dair her alanda var eden bir yönetim şekli olduğunu vurgulayanve Cumhuriyetin kıymetinin bilinmesi gerektiğini belirten Başkan Zeydan Karalar,Kozan’da yapılan ve yapılacak hizmetlere değinerek, geniş yelpazede bilgiaktardı.

Kozan’a yapılankreşler, parklar, yol, altyapı ve üstyapı hizmetlerini anlatan Başkan ZeydanKaralar, Kozan’ın köylerinde 40-50 yıldır çözülmeyen problemlerin halledildiğinibelirtti. Her şeye rağmen eksiklerin bulunduğunu ama hepsinin çözümü içinçalışmaya devam etiklerini ifade etti.

ZOR KOŞULLARBÜYÜK EMEKLE GERİDE KALIYOR

AdanaBüyükşehir Belediyesi’ni çok zor şartlarda devraldıklarını ama aradan geçensürede mali disiplin ve yönetim anlayışı değişikliği ile borçlanmadan hizmetedebilir hale geldiklerini vurgulayan Başkan Zeydan Karalar, her geçen gün dahaiyi hale geldiklerini bildirdi.

YedigözeBarajı’ndan bölgeye su getirecek çok önemli bir projeyi de hayatageçireceklerini açıklayan Başkan Zeydan Karalar, Kozan’a bir de arıtmayapacaklarını dile getirdi.

Halkın parasınıen iyi şekilde koruyarak hizmet ettiklerini kaydeden Başkan Zeydan Karalar,“Allah bize güç verdikçe, sizler de bana güvendikçe bu kardeşiniz sizin içingece gündüz çalışmaya devam edecek” dedi.

Toplantıyakatılan üreticilerin, işçilerin ve kadınların sorularını da yanıtlayan BaşkanZeydan Karalar, halkın ihtiyaç ve isteklerinin karşılanması için ne gerekiyorsayapılacağını ifade etti.

Sokak canlılarısorununa da değinen Başkan Zeydan Karalar, problemin; kısırlaştırmanın büyükoranda artırılmasıyla mümkün olacağını, ilçe belediyeleriyle dayanışma içindeolunması gerektiğini söyledi.

Bal üreticilerive halk, Kozan ilçesine ve üreticilere yönelik desteklerinden ötürü BaşkanZeydan Karalar’a teşekkür ettiler.

 

 

gd5aavkulstzotsp4bdynyfI.jpg

myuz81rhbjyIrigneqjopdgx.jpg

gtdcvksmysp7dx1w2n5c0u4m.jpg

nkhtei9hfIq1evr6mbvqbc7u.jpg

ky2aldvt5e9wbssIdzblnpup.jpg

vzzxslnsqpbuInhgapb80eet.jpg

2h9pxqmog0qlfk6iaxg3zzIn.jpg

dzifmnu1dsx2gavcjcmo6bqg.jpg

sfbc58easjtuzt102w4mzpkk.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.