HER ÇOCUK İÇİN BİR KURS VAR

HER ÇOCUK İÇİN BİR KURS VAR

Beyoğlu Belediyesi Turabibaba Kütüphanesi tarafından düzenlenen "7-14 Yaş Eğitim Kursları" için kayıtlar başladı.

Beyoğlu Belediyesi açtığı ücretsiz kurslarla çocukların gelişimine destek olmaya devam ediyor. Her yıl yoğun katılımla gerçekleştirilen kurslarda; sanatsal etkinlikler, etnik faaliyetler, kişisel gelişim, sportif faaliyetler, etüt dersleri ve zihinsel gelişim aktiviteleri gibi birçok etkinlik mevcut.

ATÖLYE ÇALIŞMALARIYLA UYGULAMALI EĞİTİM

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın çocuklara hediyesi olan kurslar arasında; Halk Oyunları, Ebru, Resim, Tiyatro, Drama, Karikatür, Minyatür, Yazarlık Atölyesi, Mental Aritmatik, Satranç, Akıllı Oyunlar Atölyesi, Astronomi Atölyesi, Kodlama ve Yazılım Atölyesi, Çocuk Korosu, Gitar, Bağlama, Keman, Ney, Ritim Atölyesi, Mandolin ve Etüt Dersleri bulunuyor.

KAYITLAR TAMAMEN ÜCRETSİZ

2017-2018 eğitim ve öğretim yılı boyunca devam edecek olan ücretsiz kurslara çocuklarını kayıt yaptırmak isteyen velilerin, Beyoğlu Belediyesi Turabibaba Kütüphanesi veya Semt Konaklarına başvurması yeterli olacak.


Kaynak: istanbulajansi

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.