İBB ORKESTRALARI YAŞAM VADİSİ’NDE SAHNE ALDI

İBB ORKESTRALARI YAŞAM VADİSİ’NDE SAHNE ALDI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Türk Halk Müziği Orkestrası ve Kent Orkestrası, Beylikdüzü Yaşam Vadisi’nde sahne aldı.

Beylikdüzü Belediyesi’nin ev sahipliğinde, iki gün süren müzik şöleninde dinleyiciler konserin sonunda sanatçıları dakikalarca ayakta alkışladı.

İBB Orkestralar Müdürlüğü’ne bağlı Türk Halk Müziği Orkestrası ve Kent Orkestrası, Yaşam Vadisi 6 Mayıs Gençliğimiz Var Sahnesi’nde müzikseverlerin karşısına çıktı. Beylikdüzü Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Açık Hava Konserleri kapsamında ilk olarak İBB Türk Halk Müziği Orkestrası sahne aldı. Zengin repertuvarıyla müzikseverlere unutulamaz bir yaz akşamı yaşatan grup ile Yaşam Vadisi’nde halk müziği ezgileri yankılandı.

Açık hava konserleriyle müzik şöleni yaşandı

İki gün süren konser serisinin son gününde ise sahne İBB Kent Orkestrası’nındı. Grubun; klasik, pop, caz, yerli-yabancı pop gibi geniş yelpazede sunduğu müzik şölenine alanı dolduran binlerce kişi de danslarıyla eşlik etti. Her iki konserin sonunda da sanatçılar dakikalarca ayakta alkışlandı. Yaşattıkları keyif dolu anlardan dolayı sanatçılara teşekkür eden Beylikdüzü Belediyesi 2. Başkan Vekili Müslüm Akülker ve Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Pinazoğlu orkestra üyelerine çiçek takdim etti.

zlkyhtvp04xng58adebr1vh6.jpg

duf6sqlemotnu5wI2hkgybyg.jpg

j6yaun7txfomdwzle48Iepv1.jpg

pir8zok07I1ogw3traualfjv.jpg

abf6dxmprkbwguckqorqd9nl.jpg

hfjx6quza0axtc4eby2ydjIw.jpg

rdp0okhtly8qnhg1dvzxy2mj.jpg

Ikrwn4uqksjg3fmvv7ynehgu.jpg

q2xpvyyktuk9xaqfmsjlo1zd.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.