İETT, Bu Bayram da Mesaideydi

İETT, Bu Bayram da Mesaideydi

İBB Genel Sekreteri Dr. Hayri Baraçlı, İETT Genel Müdürü Arif Emecen ile birlikte bayramda görevi başında olan İETT’lilerle bayramlaştı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Genel Sekreteri Dr. Hayri Baraçlı, Kurban Bayramında görev başında olan İETT çalışanlarıyla bayramlaştı. İETT Edirnekapı Garajında, bayramın dördüncü günü gerçekleştirilen ziyarete İBB Genel Sekreter Yardımcıları Mevlüt Bulut, Süleyman Karali, İETT Genel Müdürü Arif Emecen, Genel Müdür Yardımcısı Dr. Hasan Özçelik, İtfaiye Daire Başkanı Ali Karahan ve Medya A.Ş. Genel Müdürü Yunus Göksuçukur ile sendika ve dernek yöneticileri de katıldı. 

Törende İETT’lilere hitap eden Genel Sekreter Dr. Hayri Baraçlı, dini bayramların manevi iklimin oluşmasında büyük önem taşıdığını söyledi bu özel günlerde büyüklerin ziyaret edilmesinin önemine vurgu yaptı. Kendisinin 2009-2014 yılları arasında İETT Genel Müdürü olarak görev yaptığını ve bu vesileyle kurumu yakından tanıma fırsatı bulduğunu söyleyen Baraçlı, “İETT 1871 yılında, Osmanlı döneminde kurulmuş güzide bir kurum.Bu köklü kurumun etkinliğinin ve çalışmalarının tüm dünyaya anlatılması için ülkemizin 2023 ve 2073 vizyonu çerçevesinde vatandaş odaklı hizmet anlayışıyla çalışmalarımıza güçlü bir şekilde devam ediyoruz.” dedi. Genel Sekreter Dr. Hayri Baraçlı, konuşmasının sonunda tüm çalışanların bayramını kutlayarak iyi dileklerini iletti. 

Törende söz alan İETT Genel Müdürü Arif Emecen, bayram tebriği ve iyi dileklerle başladığı konuşmasını “ İETT ailesi olarak 24 saat hizmet etmek üzere kendisini ve emeğini adayan bir ekibiz ve bu ekip ruhuyla geçmişte olduğu gibi bundan sonra da milletimizin hizmetinde olacağız.” şeklinde tamamladı. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.