İLÇE PROTOKOLÜ YEMEKTE BULUŞTU

İLÇE PROTOKOLÜ YEMEKTE BULUŞTU

İlçe protokol üyeleriyle yemekte bir araya gelen Işıklar: “Yaşanabilir bir kent ve gelecek kurmak konusunda gösterdiğiniz hoşgörü, emek, katkı ve destekler için sonsuz teşekkürler” dedi.

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, yeni yıl öncesinde ilçe protokol üyelerine yönelik bir yemek düzenledi. Garden Restorantta düzenlenen yemekte konuşan Başkan Işıklar: “Bu yemeğin, ülkemizin içinde bulunduğu zor şartlar içerisinde bir arada olmamızın bize vereceği moral için bir fırsat olsun istedim. Diğer ilçelere baktığımda kendi belediyemi ve ilçemi görüyorum ve gurur duyuyorum. Ülkemizin her türlü iyi gününde, kötü gününde yaşam biçimimize gösterdiğimiz saygıyı ve bu huzur ortamını görünce kendimi bahtiyar hissediyorum. Bilgi ve akılla ilçemizin güçlü yönlerini tartışıyoruz, eleştirilerimize de tahammül edebiliyoruz. Bu topraklar bizim güçlü yönümüz. İstanbul’un yanı başında, Allah vergisi bu zenginliği koruyarak, üreterek bu kültürü eğitimle birleştireceğiz. Tarım Lisemizi kurduk, sırada üniversiteleri, organize tarım bölgeleri, teknoparklarıyla endüstri kalkınma bölgesi olacak Silivri. Tüm bunların hepsi kent paydaşlarıyla şekillendi, Kent Konseyimizin, Rumeli Üniversitemizin ve işbirliği yaptığımız diğer üniversiteler ile sivil toplum kuruluşlarımızın katkı ve düşünce beraberliği ile oldu. Yaşanabilir bir kent ve yaşanabilir bir geleceği beraber kuracağız. Bize, biz lazımız. Bölmeye, parçalamaya çalışanların tuzaklarına düşmeyeceğiz. Daha iyi yaşama isteği konusunda gösterdiğiniz hoşgörü, emek, katkı ve destekler için sonsuz teşekkürler” dedi. Yemeğe; İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Aynural, Silivri Kent Konseyi Başkanı Oğuz Azyaral, SİAD Başkanı Hakan Kocabaş, Silivri İlçe Müftüsü İdris Çatmakaş, Muhtarlar Derneği Başkanı Ömer Ercan ve mahalle muhtarları, baro temsilcileri, siyasi parti ilçe başkanları ve temsilcileri, meslek odası başkanları, sendika-dernek ve sivil toplum kuruluşu başkanları, spor kulübü başkanları, resmi daire müdürleri, belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları ve belediye birim müdürleri eşleriyle birlikte katıldı.


Kaynak: istanbulses / SilivriHABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.