İMAMOĞLU'NDAN ÇAKICI TEPKİSİ

İMAMOĞLU'NDAN ÇAKICI TEPKİSİ

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, organize suç örgütü liderliği nedeniyle hüküm giyen Alaattin Çakıcı'nın CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu tehdit etmesine tepki gösterdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, organize suç örgütü liderliği nedeniyle hüküm giyen Alaattin Çakıcı'nın CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu tehdit etmesine tepki gösterdi. İmamoğlu, "Hak, hukuk ve adaletten şaşmadan, aklın ve bilimin kılavuzluğunda Türkiye 2. yüzyılına safralarından arınmış olarak yürüyecektir. Bu yolda hiçbir tehdide fırsat vermeyeceğimiz görülecektir" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin girişimleriyle Af Kanunu kapsamında, organize suç örgütü liderliği nedeniyle hüküm giyerek girdiği cezaevinden çıkan Alaattin Çakıcı'nın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu 'Akıllı ol' diyerek tehdit etmesine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tepki gösterdi. 

İmamoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Hak, hukuk ve adaletten şaşmadan, aklın ve bilimin kılavuzluğunda Türkiye 2. yüzyılına safralarından arınmış olarak yürüyecektir. Bu yolda hiçbir tehdide fırsat vermeyeceğimiz görülecektir" ifadelerine yer verdi. 

21464-33905.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.