İzmir'de BTP heyecanı

İzmir'de BTP heyecanı

Önder: Hüseyin Baş ile aynı çizgide yolumuza devam ediyoruz

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda İzmir'de önemli bir toplantı gerçekleştirildi.
BTP İzmir İl Başkanı Mehmet Dinç'in ev sahipliğinde BTP il binasında gerçekleşen toplantıya genel başkan yardımcılarından Teşkilat Başkanı Lütfullah Önder, Mali İşler Başkanı Bilal Karamus ve Halkla İlişkiler Başkanı Zeki Garaçoğlu  ve MYK üyesi ilahiyatçı Hasan Aydın da katıldı.
Genç ve donanımlı bir lider
Partiye yeni katılımların da gerçekleştiği toplantıda konuşan Teşkilat Başkanı Lütfullah Önder, "Merhum Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş'ın bıraktığı fikir mirasına sahip çıkmaya devam edeceklerini ifade etti. Haydar Baş'ın hayatı boyunca doğruları söylemekten hiçbir zaman vazgeçmediğine vurgu yapan Önder, O'nun yerine BTP Genel Başkanlığına seçilen genç ve donanımlı bir hukukçu olan Hüseyin Baş'ın da aynı çizgide yoluna devam ettiğini belirtti.

"Ülke kalkınması ancak Milli Ekonomi Modeli ile olur"

Programda söz alan diğer konuşmacılar da Bağımsız Türkiye Partisi'nin siyasi geçmişini ve vizyonunu anlatarak, BTP'nin çözüm odaklı tek parti olduğunu, ülkenin kalkınmasının ancak Prof. Dr. Haydar Baş'ın Milli Ekonomi Modeli (MEM) sayesinde gerçekleşeceğini dile getirdi.
Toplantıda son sözü alan BTP İzmir İl Başkanı Mehmet Dinç ise İzmir teşkilatı adına kendilerini ziyaret eden genel başkan yardımlarına teşekkürlerini sundu ve Türkiye'nin tek çaresinin sosyal devlet anlayışına sahip Bağımsız Türkiye Partisi olduğunu söyledi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.