Kâğıthane’den, Dr. Cengiz Alp’e mesaj “ Kâğıthane Seninle”

Kâğıthane’den, Dr. Cengiz Alp’e mesaj “ Kâğıthane Seninle”

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2.Bölge milletvekili aday adayı Dr. Cengiz Alp, CHP Kâğıthane İlçesi’ni ziyaret ederek, ilçe yönetimi ve partililerden destek istedi.

Seçim Çalışmalarına aktif bir şekilde devam eden CHP 2. Bölge Milletvekili aday adayı Op. Dr. Cengiz Alp.  İnanılmaz performansı ve çalışmaları ile büyük takdir toplarken, 7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan 25. Dönem Milletvekili Seçimleri için, gönülleri fethetmeye devam ediyor.

Beyefendi kişiliği, siyasetteki dürüst ve tutarlı dik duruşu, saygınlığı ile her kesiminden büyük destek alan ve teveccüh gören, Op. Dr. Cengiz Alp, Kâğıthane ilçe başkanlığında, kendisine gösterilen sevginin, ilgi ve alaka ile teveccühün herkese nasip olamayacağını belirterek, bu duygunu kendisini çok mutlu ettiğini söyleyerek. Kâğıthane ilçe başkanı Şükrü Parlak başta olmak üzere tüm yönetime teşekkür etti

 


Etiketler : Cengiz Alp kimdir, doktor cengiz alp, Cengiz Alp'in özgeçmişi, Cengiz Alp'in biyografisi, Cengiz Alp'in hayatı, Cengiz Alp'in hastanesi, Cengiz Alp kimdir?, Op.Dr. Cengiz Alp'in özgeçmişi, Dr.Cengiz Alp, Sarıyer Tıp Merkezi, Sarıyer Cengiz Alp, 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.