KARİYERİN GÜZEL OLACAK

KARİYERİN GÜZEL OLACAK

gencliksporkariyer.ibb.istanbul adresinden online olarak yapılacak. 1.000 kişilik kontenjanla düzenlenecek olan program, Anadolu ve Avrupa yakasında eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek.

KARİYER TÜYOLARI

İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği eğitim programları Avrupa yakasında Bakırköy’deki İBB Cem Karaca Kültür Merkezinde, Anadolu yakasında ise Ümraniye İBB Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Kültür Merkezi’nde yapılacak. Üniversite öğrencileri ve üniversite mezunları programa katılabilecek. Katılanlara, eğitimleriyle ilgili sertifika verilecek.

Daha önce “CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri, Duygusal Dayanıklılık, İmaj ve İletişim,  Sosyal Yaşamda Kişisel İş Etiketi, İş Hayatında Başarı Adımları” gibi birçok farklı alanda gençlerin üniversite sonrası kariyerleri için önemli bilgiler edindiği Kariyer Eğitim Günleri, bu dönemde de onları geleceğe hazırlayacak konu ve konuklara ev sahipliği yapacak.

FİNALDE KARİYER VE İSTİHDAM ZİRVESİ

Cumartesi günleri gerçekleştirilecek programlar tamamlandıktan sonra ise İBB tarafından Kariyer ve İstihdam Zirvesi düzenlenecek. Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezinde yapılacak olan zirve 10 – 11 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek.

nuagnshmg1yqr2zj5c8p3ko6.jpg

dwkcmbufx2fmanpta3b4uljt.jpg

xrkwp18jrasnIz2mvzoyipuf.jpg

qafsjpmf2mcwdjbyungrv9ol.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.