KARTAL BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE 24 KASIM ZİYARETİ

KARTAL BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE 24 KASIM ZİYARETİ

Kartal Belediyesi’nin 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla organize ettiği program kapsamında; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, Mecli..

Kartal Belediyesi’nin 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla organize ettiği program kapsamında; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Birim Müdürleri ve Mahalle Birim Temsilcileri, Kartal’daki okulları ziyaret ederek öğretmenleri bu anlamlı günde yalnız bırakmadı.

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları; Mustafa Oktay Aksu, İmam Aydın, Bayram Ali Baştan, Adem Uçar, Hüseyin Tozkoparan, Cengiz Türkmen ve Ali Apaydın ile beraberindeki ekip, Kartal’ın 20 mahallesinde yer alan okulları tek tek ziyaret ederek okul müdürleri ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel adına öğretmenler ve okul yetkililerinin Öğretmenler Günü’nü kutlayarak çeşitli hediyeler veren Başkan Yardımcıları, gerçekleştirdikleri ziyaretlerde okul yöneticilerinden okullar ile ilgili talep ve beklentileri de dinledi.


Kaynak: Kartal Belediyesi

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.