Kartal Belediyesi’nin Ücretsiz Yaz Spor Eğitimleri Başlıyor

Kartal Belediyesi’nin Ücretsiz Yaz Spor Eğitimleri Başlıyor

Kartal Belediyesi’nin Ücretsiz Yaz Spor Eğitimleri Başlıyor

Kartal Belediyesi’nin Ücretsiz Yaz Spor Eğitimleri Başlıyor

Kartal Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün, çocuk ve gençlerin spor ile erken yaşta tanışmalarını, hayatlarında spora daha çok yer vermelerini ve yaz tatillerini daha verimli geçirmelerini sağlamak amacı ile “Spora Adım At Kartal’a Hareket Kat” sloganıyla başlattığı Ücretsiz Yaz Spor Eğitimleri için web sitesi üzerinden kayıtları almaya başladı.

Kartallı Çocuklar 11 Farklı Branşta Spor Eğitimi Alacak

Toplamda 11 farklı branşta devam edecek ücretsiz kurslarda çocuklar, yaz tatillerini spor ile değerlendirerek ilerde yapmak istedikleri spor branşları ile ilgili profesyonel eğitim alacak ve gerekli teknikleri öğrenecek.

Cimnastik, Basketbol, Voleybol, Hentbol, Futbol, Tenis, Masa Tenisi, Dans, Satranç, Akıl Oyunları ve Savunma Sporları dallarında çocuklara eğitimlerin verileceği spor kursları için 12 Haziran 2023’te başlayan kayıtlar, 20 Haziran 2023 tarihine kadar alınmaya devam edecek.

2012-2016 yılları arasında doğan Kartallı çocukların faydalanabileceği Ücretsiz Yaz Spor Eğitimleri, hafta içi her gün 08.30-17.00 saatleri arasında Şehit Hüseyin Ağırman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde verilecek.

Sinema gibi eğlenceli etkinliklerin de yer alacağı eğitim programının 1. Dönem Eğitimleri; 3 Temmuz-28 Temmuz tarihleri arasında, 2. Dönem Eğitimleri; 31 Temmuz-25 Ağustos tarihleri arasında ve 3. Dönem Eğitimleri ise 28 Ağustos-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

kartal-belediyesinin-ucretsiz-yaz-spor-egitimleri-basliyor.jpeg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.