KARTAL’DA ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

KARTAL’DA ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Kartal Belediyesi ilçe genelinde sürdürülen asfalt serim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kartal Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen asfalt serim programı kapsamında Hürriyet Mahallesi’nde cadde ve sokaklar asfaltlandı. 

Kartal genelinde belirli bir program dahilinde sürdürülen asfalt serim çalışmaları bu kez Hürriyet Mahallesi Seher Yıldızı Sokak, Ekrem Sokak ve Çalıkuşu Caddesi’nde başladı. 

Eğimli olan ve hava şartları nedeniyle kış aylarında tuzlama çalışmaları sonucu yıpranan eski asfaltlar öncelikli olarak kazılarak yeni serim için hazır hale getirildi. Gün boyu yoğun bir çalışma gerçekleştiren ekipler,  hazır hale getirilen sokaklar ve caddede daha sonra asfalt makinesi yardımıyla serim yaptı. Silindir yardımı ile yeni serilen asfalt sıkıştırılarak yaya ve araç trafiğine hazır hale getirildi. 

Kartal Belediyesi tarafından yürütülen asfaltlama çalışmaları kapsamında; Seher Yıldızı ve Ekrem Sokak ile Çalıkuşu Caddesi’ne yaklaşık olarak 950 tona yakın asfalt serimi gerçekleştirilirken, ekiplerin diğer mahalle ve bölgelerdeki asfalt mesaisi hazırlanan programa göre devam edecek. 

a0jlyzdxbhes95n3equupyds.jpg

cjbpaxsyrbfquotgdgw8zk0c.jpg

dq7cpgfnkianblzwzuwxevor.jpg

3y1tjcIjwbgshuhilwvdq06e.jpg

atnomzpvdktlfrodgnh9j4i8.jpg

lomrbyecu4cz6hvt05ensjua.jpg

1wzdnpb8fho6Iq5ukknfig2o.jpg

30kv1oqraalgwuhovxeu6dbj.jpg

wka1ydjisthbwsgq8drevl5m.jpg

rp9r20bd35mgoshaqwghejzn.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.