KARTAL HALK EĞİTİM MERKEZİ’NİN YILSONU RESİM SERGİSİ AÇILDI

KARTAL HALK EĞİTİM MERKEZİ’NİN YILSONU RESİM SERGİSİ AÇILDI

Kartal Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile Yakacık Kurs Merkezi’nin düzenlediği ‘Yılsonu Resim Sergisi’nin açılışı gerçekleştirildi. Kartal Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve 70’den fazla yağlı boya tablonun yer aldığı sergi büyük ilgi gördü.

Kartal Belediyesi Fuaye Alanı’nda yapılan serginin açılış kurdelesi Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları İmam Aydın ve Hüseyin Tozkoparan, Kartal Halk Eğitim Merkezi Müdürü Seyfullah Kırtay, Kartal Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Enif Yavuz Dipşar tarafından birlikte kesildi. 

Sergide yer alan eserler hakkında bilgi alan Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları İmam Aydın ve Hüseyin Tozkoparan, kursiyerleri tek tek tebrik etti. Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel adına kursiyerlere birer buket çiçek takdim ederek sergide emeği geçenlere teşekkürlerini iletti. 

Eğitimci Mine Kılıç Nacar’ın öğretmenliğinde 2021 yılı Kasım ayında derslere başlayan 30 kursiyerin resmettiği doğa ve manzara tablolarının yanı sıra portreler ile at figürlerinin de yer aldığı sergi bir hafta boyunca açık kalacak.  

yrfdosgwbjiemxckyuhv3rdp.jpg

stg9iv4yawtzIruc0hjlobrf.jpg

kocqsiveuylkxu1glmfbnhqc.jpg

ttavmdexyobwi3zjusqywlzg.jpg

b3j4s0yh9wrxpaefcnvu6ke2.jpg

onqihunImt2prfdcuh0evyqb.jpg

lyqg8bmzf5n7fi1onxeahcmv.jpg

gndpmtrcefb1z6acidswoqfy.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.