KARTALLI BEBEKLERİN İLK HEDİYELERİ, BELEDİYE'DEN

KARTALLI BEBEKLERİN İLK HEDİYELERİ, BELEDİYE'DEN

Kartal Belediyesi, başlattığı proje ile ilçenin yenidoğanlarını“Hoş Geldin Bebek Hediye Paketi” ile karşılıyor. Yenidoğan bebeklerinin temel ihtiyaçlarını içeren “Hoş Geldin Bebek...

Kartal Belediyesi, başlattığı proje ile ilçenin yenidoğanlarını“Hoş Geldin Bebek Hediye Paketi” ile karşılıyor. Yenidoğan bebeklerinin temel ihtiyaçlarını içeren “Hoş Geldin Bebek Hediye Paketi”, Kartal Belediyesi personeli tarafından yeni bebek sahibi olan ailelerin evlerine teslim ediliyor.

Projeyi hem yenidoğan bebeklerin ihtiyacını gidermek hem de ailelerin mutluluğuna ortak olmak amacı ile başlattıklarını söyleyen Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, “Sosyal belediyeciliğin bir gereği olarak; kadınların, çocuklarımızın, gençlerimizin, yaş almış değerlerimizin, özel bakıma muhtaç komşularımızın kısacası büyük ailemizin her bir bireyinin beklenti ve taleplerini karşılayacak çalışmalarımız devam ederken, bir yandan da yeni bir projeyi hayata geçirdik. Bebek sevinci yaşayan ailelerimize bir nebze olsun destek olmak ve bu mutluluğu birlikte yaşamak amacı ile sağlıklı, uzun ve başarılarla dolu bir hayat temennisinin yanında büyük ailemizin yeni üyelerine "Hoş Geldin Bebek Hediye Paketi" hediye ediyoruz. Her bir komşumuzu kucaklayacak, Kartal’da yaşamanın ayrıcalığını hissettirecek çalışmalarımız devam edecek" dedi.

 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.