KILIÇDAROĞLU, “MİLLETİN SESİ” MİTİNGİNİ; SANATÇILARLA BİRLİKTE BİTİRDİ

KILIÇDAROĞLU, “MİLLETİN SESİ” MİTİNGİNİ; SANATÇILARLA BİRLİKTE BİTİRDİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Maltepe’de düzenlenen “Milletin Sesi” mitinginin sonunda; Gezi şehitleri ve Gezi Parkı Davası tutuklularının aileleri ve sanatçılar ile birlikte halkı selamladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Maltepe’de düzenlenen “Milletin Sesi” mitinginin sonunda; Gezi şehitleri ve Gezi Parkı Davası tutuklularının aileleri ve sanatçılar ile birlikte halkı selamladı. Kılıçdaroğlu, aileler ve sanatçılar; Mazlum Çimen’in seslendirdiği “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” türküsünü birlikte yurttaşlarla birlikte söyledi.

CHP'nin İstanbul Maltepe Miting alanında düzenlediği "Milletin Sesi" mitingine çok sayıda İstanbullu yurttaş katıldı. Alan, hınca hınç dolarken miting; CHP yöneticileri, CHP'li Büyükşehir Belediye başkanları, İstanbul ilçe belediye başkanları, Parti Meclisi üyeleri, Yüksek Disiplin Kurulu üyeleri, milletvekilleri, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun halkı selamlaması ile başladı. Gezi Parkı şehitleri, Gezi Parkı Davası davasında haklarında mahkumiyet kararı verilen tutukluların aileleri adına, tutuklu Tayfun Kahraman’ın eşi Meriç Kahraman konuştu. Aileler adına yapılan konuşmanın ardından yurttaşlar, konuşma yaptı.

 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.