LÜTFÜ SAVAŞ: SAMİMİYET, SADAKAT VE SEVGİYLE HİZMET ÜRETİYORUZ

LÜTFÜ SAVAŞ: SAMİMİYET, SADAKAT VE SEVGİYLE HİZMET ÜRETİYORUZ

Hatay'da Cumhuriyet Halk Partisi'ne katılan vatandaşların sayısı her geçen gün artıyor.

Şehrin 15 ilçesini gezerek vatandaşlarla bir araya gelen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Altınözü ilçesinde CHP'ye üye olanlara milletvekilleri ile birlikte parti rozetlerini taktı. CHP'ye katılanlar arasında Ak Partili Altınözü Belediye Meclis Üyesi de vardı.

Savaş, ilçedeki Mayadalı, Boynuyoğun, Yarseli, Büyükburç, Altınkaya ve Tepehan mahallelerini ziyaret etti. Buralarda esnaf, çiftçi ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Savaş, 8 yıllık HBB'nin 21 yıllık iktidardan kente daha fazla yatırım yaptığını söyledi.

SAVAŞ: ALDIĞIMIZ OYLARIN HAKKINI VERMEK İÇİN YOKLUK İÇİNDE VARLIK YARATARAK ÇALIŞIYORUZ

İktidarın Antakya-Altınözü arasındaki 20 kilometrelik yolu 20 yılda yapmadığını söyleyen Savaş, “Yeniyle eskiyi, iyiyle kötüyü ayırmamız lazım. 21 yıllık iktidar köylere ne yapmış, 8 yıllık HBB ne yapmış diye değerlendirmek lazım. Sağa sola değil şehrimizi ve ülkemizi yarınlara kim daha iyi taşır diye düşünmek lazım. Bugüne kadar 593 mahallemize önyargısız hizmet ettik. Aldığımız oyların hakkını vermek, helal ettirmek için yokluk içinde varlık yaratarak çalışıyoruz. Samimiyetle, sadakatle ve sevgiyle hizmet üretiyoruz” ifadelerini kullandı.

“CHP’DE İNANCA, MANEVİ DÜNYAYA SAYGI VAR”

CHP’ye katıldığı andan itibaren rahat çalışma ortamı ile karşılaştığını belirten Savaş, “CHP’de kimse ibadetimize, namazımıza, orucumuza karışmadı. Burada inanca, manevi dünyaya saygı var. Altılı Masa’da liberal, milliyetçi, muhafazakâr, demokrat, sosyal-demokrat var. Partiler din ya da mezhep değildir. Vatandaşa hizmet etmek için sadece araçtır. Ekonomi çok kötü durumda. Asgari ücretle geçinenlerin çocuk okutması çok zor. Artık sorgulanması gereken bunlardır” açıklamalarında bulundu.

TOKDEMİR: CHP, TÜRKİYE’NİN UMUDUDUR

Savaş ile birlikte mahalle ziyaretlerine katılan İsmet Tokdemir, Lütfü Savaş’ı CHP’nin aynası olarak tanımladı ve “CHP, Türkiye’nin umududur. Türkiye’yi normalleştirene kadar aynı çatı altında mücadele edeceğiz” dedi.

ŞAHİN’DEN İKTİDARA ELEŞTİRİ

Suzan Şahin, mevcut iktidarın millete sırtını döndüğünü söyledi. İktidarın Hatay’a vadettiği hiçbir yatırımı yapmadığını da sözlerine ekleyen Şahin, “İktidar Hatay’a ne sulama suyu barajı ne içme suyu barajı ne de gölet yaptı. Tek amaçları Lütfü Savaş’ı ve HBB’yi hizmet edemez hale getirmektir” dedi.

Savaş ziyaretleri sırasında engelli bir çocuğa akülü sandalye hediye etti.

Savaş’a ziyaretlerinde CHP Hatay milletvekilleri Suzan Şahin ve İsmet Tokdemir, CHP Altınözü İlçe Başkanı Hamit İsaoğulları ve partililer eşlik etti.

jckrhm9208yea1gx7hnbzwkj.jpg

bldrmzecbnpwh69jxo3rhz7g.jpg

2gbu1zus08nynlzaeylwxqf4.jpg

0sfh1ybmreasqy53wfhwIuag.jpg

ex1lIq9uxawpgihsbkf2enpb.jpg

yvgndzcoyIpl6wclftsdbqek.jpg

n7y042dpjxtIvec5zeoqaw3b.jpg

a1gs4lvv8a6otd5qyekxfqg3.jpg

f17ocjttbheurbmrwdypf0mg.jpg

xvgy4tja0c51bvk6zkhq8zbj.jpg

qtfdb23xyj1ilp6rIomhrcwa.jpg

blj8sd35enm2afxauwxckhw1.jpg

xdu7ofyac8x3hnzy0jartlse.jpg

lg8rwc1gdbhnzxsqhvadkefk.jpg

wzuehauj5ymg4wob0ykl98pq.jpg

7Ihexsqazlwrivm3mhgrwyf6.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.