Maltepe Belediyesi’nden kırtasiye yardımı

Maltepe Belediyesi’nden kırtasiye yardımı

Maltepe Belediyesi, yeni eğitim-öğretim yılı öncesinde, okula henüz yeni başlayacak çocuklara çanta ve içerisinde içinde defter, suluk, kalem kutusu gibi malzemelerin olduğu kırtasiye malzemesi dağıtıldı. 

Maltepe Belediyesi, 12 Eylül’de başlayacak yeni eğitim-öğretim yılı öncesinde Maltepeli çocukları unutmadı. Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, ilçedeki ihtiyaç sahibi aileleri tespit ederek çocuklarına kırtasiye yardımında bulundu. Çanta içerisinde dağıtılan ve içinde defter, suluk, kalem kutusu gibi okul malzemelerinin yer aldığı yardımlar Fındıklı ve Esenkent Kadın Sosyal Danışma Merkezi’nde dağıtıldı. 

Yaklaşık bin kişiye dağıtılacak yardımların dağıtımı öncesinde aileleri çocuklarıyla birlikte ziyaret eden Belediye Başkanı Ali Kılıç, yeni eğitim-öğretim yılının herkese hayırlı olmasını dileyerek, belediye olarak her zaman başta çocuklar, gençler ve kadınlar olmak üzere herkesin yanında olduklarını belirtti. (05.09.2022)

Tarih : 05.09.2022 Haber Fotoğrafları

noh2g7er6admsakfxrnl5yjb.jpg

odjzift7kebc2rxyuhl685Iv.jpg

cy0p9kqftlhjsqgiyfavId1b.jpg

6kmr2cytvbsuld07xvlyu8j3.jpg

q64hxrzt07ugnch2wm9kbn1b.jpg

wccg7ztyamogr3bks921tqjk.jpg

p4omcy5rvl2ogexnhe9aygis.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.