Maltepe Belediyesi’nden CİMER uyum programı

Maltepe Belediyesi’nden CİMER uyum programı

Maltepe

Maltepe Belediyesi’nden CİMER uyum programı

Maltepe Belediyesi, Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER) başvuru sistemi uyum programı kapsamında personeli müdür ve başkan yardımcılarına dönük eğitim çalışması yaptı.

İstanbul Valiliği’nden konuyla ilgili bir uzman tarafından uygulan eğitim programı kapsamında, vatandaş ile devlet arasında daha kolay ve güçlü iletişim kurulması amacıyla kullanılan Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER) başvuru sisteminin tanıtımı yapılırken, sistemin işleyişi hakkında da bilgi verildi.

İki oturum halinde gerçekleştirilen eğitim programının ilki onay yetkisi olan idari kadroya dönük yapılırken, ikinci oturumda ise Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Altın Masa personeline yapıldı. Eğitime programı sayesinde, personeller, CİMER tarafından Maltepe Belediyesi’ne sevk edilen başvuruları sistem üzerinden düzenli bir şekilde takip ederek vatandaşlara en hızlı şekilde geri bildirim sağlayabilecek.


Kaynak: Maltepe Belediyesi


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.