Maltepe’deki camiler, Kandil Gecesi’ne hazır

Maltepe’deki camiler, Kandil Gecesi’ne hazır

Maltepe Belediyesi ekiplerince Maltepe’deki cami ve mescitlerde Regaip Kandili öncesinde temizlik çalışması yapıldı. Maltepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde özel olarak oluşturulan İbadethane Temizlik Ekibi tarafından Maltepe’deki cami ve mescitler temizlenerek kandil gecesi için hazır hale getirildi. Ekipler kuru köpük sistemi ile halıları yıkayıp, cam, kapı ve ayakkabılık temizliği gerçekleştirdi.

 86 CAMİ VE 27 MESCİTTE DÜZENLİ TEMİZLİK YAPILIYOR

Maltepe’deki ibadethanelere yönelik oluşturulan temizlik ekibince Maltepe’nin 18 mahallesinde bulunan 86 cami ile Maltepe İlçe Kaymakamlığı,  Maltepe Huzurevi, Maltepe 1 No’lu L Tipi Ceza İnfaz Kurumu, imam hatip ortaokulu ve liselerinin de aralarında bulunduğu kamu kurumları bünyesindeki 27 mescitte düzenli olarak genel temizlik çalışmaları yapılıyor.  Ekipler her gün Maltepe’nin farklı bir mahallesinde ortalama üç caminin temizliğini tamamlıyor. Ücretsiz verilen hizmetle Maltepeli vatandaşların temiz bir ortamda ibadet etmeleri sağlanıyor. (24.01.2023)

Tarih : 24.01.2023 Haber Fotoğrafları

f6yqronkv18atuts3dgf729r.jpg

cpdwmy5g9fc8jvrwuzqsvz3i.jpg

3wtyr0xfgjvez5vkecnampdy.jpg

maumowoxbyu5bckpjpqen0xd.jpg

md824yzbIlw0enuhd6ntaxhe.jpg

lsqr7mtft3lzvmsgihnu4exw.jpg

jgbedgrnu5tvo263ovbfmIsy.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.