MANSUR YAVAŞ DUYURDU: KYK YURTLARINA BAŞVURUP DA AÇIKTA KALAN ÖĞRENCİLERE GEÇİCİ YURT İMKÂNI SAĞLAYACAĞIZ

MANSUR YAVAŞ DUYURDU: KYK YURTLARINA BAŞVURUP DA AÇIKTA KALAN ÖĞRENCİLERE GEÇİCİ YURT İMKÂNI SAĞLAYACAĞIZ

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda,“Başkent hepimizin yuvası, hoş geldiniz. KYK yurtlarına başvurup da açıkta kalan ihtiyaç sahibi ailelerimizin evlatlarına kapılarımız sonuna kadar açık. Biz bir aileyiz, birlikte çok güzeliz” dedi.

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibiailelerin çocuklarına eğitimde fırsat eşitliğine katkı sağlamak amacıyla geçici yurt imkânı sağlamaya devam ediyor.

Geçen yıl Ankara’da üniversite okumaya gelen ve barınma sorunu yaşayan öğrencilere kapılarını açan eğitim ve öğrenci dostu Ankara Büyükşehir Belediyesi, bu yıl da ihtiyaç sahibi öğrencilere ev sahipliği yapmayı sürdürüyor.

 

“BİZ BİR AİLEYİZ, BİRLİKTE ÇOK GÜZELİZ”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda,“Başkent hepimizin yuvası, hoş geldiniz. KYK yurtlarına başvurup da açıkta kalan ihtiyaç sahibi ailelerimizin evlatlarına kapılarımız sonuna kadar açık. Biz bir aileyiz, birlikte çok güzeliz”dedi.

Geçici yurt imkânından yararlanmak isteyen öğrenciler; 26.09.2023 Salı günü saat 23.59’a kadar‘misafirhane.ankara.bel.tr’adresinden başvuru yapabilecek.

 

ohaqpb4czxeeyc3vr0igojls.jpg

tjl9Ix0l6i3nbysegya2t7xq.jpg

p28zydvqq37Icxubmlnovjw6.jpg

1dogjakm3bbk7esaq0jqtcwp.jpg

hga2zxkrcmel7vfnbetrzaqs.jpg

ytxwgIewuuevlcj2k7japnoy.jpg

tjvdcnwe1bodym7oscfzfpyl.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.