MANSUR YAVAŞ “KPSS GENEL TEKRAR KAMPI”NA KATILAN BİNLERCE ADAYLARLA BİR ARAYA GELDİ

MANSUR YAVAŞ “KPSS GENEL TEKRAR KAMPI”NA KATILAN BİNLERCE ADAYLARLA BİR ARAYA GELDİ

Gençlere seslenen Yavaş, “İnşallah Allah gönlünüze göre versin. Sizler çalışacaksınız ve inşallah istediğiniz yerlere atanacaksınız” dedi.

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı ve Benim Hocam Yayıncılık arasında yapılan iş birliği ile ‘KPSS Genel Tekrar Kampı’ programı başladı.

25-30 Mayıs Genel Kültür- Genel Yetenek, 31 Mayıs- 5 Haziran Eğitim Bilimleri olacak şekilde planlanan eğitim kampına 13 bin aday ön başvuruda bulundu.

 

YAVAŞ KAMPIN İLK GÜNÜNDE ADAYLARI YALNIZ BIRAKMADI

Atatürk Kapalı Spor Salonu ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen ve toplamda 12 gün sürecek eğitim kampının ilk gününde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da adayları yalnız bırakmadı.

Yaptığı açılış konuşması ile adaylara seslenen Yavaş, bu yıl eğitim kampının ikincisini gerçekleştirdiklerini kaydederek“Benim Hocam Yayıncılık ve değerli hocalarımızın eşliğinde inşallah güzel bir kurs dönemi geçiririz. Bu yılda 13 bin civarı ön başvuru var, 6 bin 200 asil kayıt yapılmış durumda, inşallah Allah gönlünüze göre versin. Sizler çalışacaksınız ve inşallah istediğiniz yerlere atanacaksınız. Sizler bu kadar çok emek veriyorsunuz ama maalesef günümüz şartlarında hiç KPSS sınavına girmeden atananlar da var onların üzerinde sizlerin hakkı var. Bizler hem sosyal belediyecilik hem öğrenci dostu belediyecilik adına bir nebze bu organizasyonla bir katkımız olsun istedik. Allah’tan diliyorum ki hepiniz başarılı olursunuz ve istediğiniz yerlere atanıp güzel bir gelecek edinirsiniz. Hepinize başarılar diliyorum, gözlerinizden öpüyorum”ifadelerini kullandı.

Benim Hocam Yayıncılık Kurucusu Ramazan Yetkin ise Ankara Büyükşehir Belediyesine teşekkür ederek,“Muhteşem bir kalabalık… Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Benim Hocam Yayıncılık iş birliği ile düzenlediğimiz KPSS Genel Tekrar Kampı özellikle bu senenin çiftli sene olması nedeniyle alınan puanların bazı arkadaşlarda iki sene geçerli olması sebebiyle önemli bir yıl… Puan almadan hiçbir yere atanamıyoruz arkadaşlar. Bunun için buralara kadar geldiniz. İyi ki bu hizmeti yapıyoruz ücretsiz bir şekilde yararlanın istiyoruz”diye konuştu.

 

ÖĞRENCİLERDEN ANKARA BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR

Kampa katılım sağlayan öğrenciler ise memnuniyetlerini şu sözlerle dile getirdi:

 

-Muhammed Selim Büyük:“Trabzon’dan geliyorum. Bu organizasyonu sosyal medyada gördüm. Daha öncede zaten hocamızın videolarını takip ediyordum. KPSS için çok güzel bir etkinlik. Emeği geçen herkese teşekkürler.”

-Selcan Bağcı: “Bu etkinliği sosyal medyadan görmüştüm. Hocamızın da sıkı takipçisiyim. Böyle bir organizasyon düzenledikleri ve öğrencilerin yanında oldukları için çok memnunum. Şuan her şey çok güzel.”

-Rıfat Can Yüz:“Bence tüm öğrenciler açısından çok güzel bir durum oldu. Ne kadar sosyal medyadan da izlesek, canlı anlatım gibi olmuyor. Hocalarımızla bizi yan yana getirdiği için Mansur Başkan’a teşekkür ederiz.”

-Gamze Gökkaya: “Mansur Başkanın öğrencilere bu kadar destek olması gerçekten çok hoş. Ben çok takdir ediyorum kendilerini. Çok güzel bir etkinlik olmuş. Emeği geçen herkese teşekkürler.”

ruyiqhdl0aowdvnpgzzk3uI6.jpg

Imzwjsr75pnjcqquygbyc2xt.jpg

8r1kmejxfotvgkeq5wpyq9pw.jpg

mvti7okaua3fmzyw9pndIv26.jpg

xqops3uhc7brawngbflxjmhy.jpg

ybeIsm7cwshivq34wnzadnj0.jpg

qjhsmozfk6hv3l9vydbkxcw0.jpg

dvxdcop7qpmaozlylIvfrbhi.jpg

c8vjrq5qhxztoycogdnegdk1.jpg

pjt3lkazueeqg8k7s5um4zdj.jpg

iwqx4eap85fus1m6ngnIvkm2.jpg

ykfg2nrwh4xjhmfbzs5gsd76.jpg

w0v98lohnkkvsazpjcwhms7f.jpg

qblc4dblzjsihxdsgjnpaptt.jpg

679qdIln8vumpgzbxgacjtns.jpg

phekvamx8ulobk6yd5upgl7n.jpg

evdnInpfxvaz5acgolj80w1g.jpg

pe9kwvp7gjhmarlszxmuored.jpg

r7twt21nbgakscglzujhmekv.jpg

q3wpqxusezkcyuwrl65jxIvh.jpg

yp1azkuv7gkrholqghn4uvf3.jpg

kycj7a1te5cirg9h6vlIuzz2.jpg

pkbwgmltdguisjun92qr6rfy.jpg

fkt7atIav0yimd91eunuhfnr.jpg

qjnav56d7tmfq0lsshmjpIo2.jpg

epcoyx0mnkbI2frastj8glsg.jpg

gnlhzyo60ecjewlhfqdrxapv.jpg

vasxr2e8puxugnmcpifq7dgl.jpg

w5zcrbej2s7h6vutko3loti1.jpg

mawf5cvlqiqrb0o8bosnpg76.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.